Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępnia trzecią betę iOS 14 (aktualizacja)

iOS 14 beta 3 to trzecia, poglądowa wersja nowego oprogramowania dla iPhone’ów, którą Apple udostępni dziś deweloperom. Publiczni testerzy na razie czekają. Jednak już wkrótce trzecia beta iOS 14 będzie tą drugą publiczną. Niedługo zostanie ona udostępniona wszystkim testerom w ramach Apple Software Beta Program.

Aktualizacja: iOS 14 beta 3 rzeczywiście wprowadza pewne nowości i zmiany. Jeśli zastanawiacie się nad tym, co nowego się pojawiło i jakie są modyfikacje, to odpowiedź znajdziecie w tym artykule. Mamy m.in. nową ikonkę muzyki, widżet zegara czy inne pomniejsze usprawnienia.

iOS 14 beta 3, zgodnie z przewidywaniami, ma być dostępne już dziś i Apple odda nową aktualizacją dla iPhone’ów deweloperom aplikacji. Wkrótce dostęp uzyskają wszyscy użytkownicy, dla których program pilotażowy uruchomiono wcześniej w tym miesiącu. Będzie to druga beta publiczna. Spodziewajmy się, że zostanie ona udostępniona już jutro.

iOS 14 beta 3 pewnie zawiera jakieś nowości. Na tym etapie programu pilotażowego spodziewajmy się jakichś widocznych gołym okiem zmian i nowości. Później jednak będzie ich coraz mniej. Z czasem Apple zakończy wprowadzenie nowych opcji i zacznie skupiać się na optymalizowaniu systemu. Po to, aby jesienią wszyscy użytkownicy iPhone’ów dostali możliwie jak najbardziej dopracowane uaktualnienie.

aktualizacja iOS 14 beta 3 kiedy Apple iPhone opinie

iOS 14 beta 3 także z poprawkami błędów

Apple w drugiej becie systemu wprowadziło całkiem sporo widocznych gołym okiem zmian. Poprawiono także kilka irytujących błędów. Domyślamy się, że w iOS 14 beta 3 będzie podobnie. Powinny zostać usunięte kolejne problemy. Na wykaz nowości i modyfikacji będziemy jednak musieli jeszcze chwilę poczekać. W chwili publikacji tekstu oprogramowania jeszcze nie ma. Tak więc czekamy.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło: 9to5mac

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij