Udostępnij
Tweetnij

macOS 10.16 Big Sur wniesie nowości w interfejsie i Safari

macOS 10.16 Big Sur to nowy system operacyjny Apple dla komputerów Mac, który zobaczymy już za kilka godzin. Wniesie on sporo nowości i dowiadujemy się, co nowego ma się pojawić. Plotki mówią o tym, że macOS 10.16 Big Sur wprowadzi dużą aktualizację dla Safari. Ponadto Apple ma przeprojektować interfejs.

macOS 10.16 Big Sur, bo pod taką nazwą może zadebiutować nowy system operacyjny Apple dla komputerów Mac, zostanie pokazany na WWDC 2020. Co nowego pojawi się w oprogramowaniu? O tym przekonamy się już za kilka godzin. Tymczasem poznajemy ogólnikowo dwie z planowanych nowości. Jedna z ich dotyczy przeglądarki Safari.

macOS 10.16 Big Sur ma wprowadzić dużą aktualizację Safari. Źródło nie podało szczegółów, ale rzeczone uaktualnienie dla tej aplikacji ma być naprawdę wielkie. Następnie mamy przeprojektowany interfejs użytkownika. Tu również bez doprecyzowania, co nowego się pojawi. Odświeżeniu mogą ulec ikony czy okna, ale na konkrety musimy jeszcze poczekać.

Jak Apple nazwało system operacyjny macOS 10.16 Big Sur dla Mac WWDC 2020 co nowego nowości nowe funkcje Safari

macOS 10.16 Big Sur wniesie też wiele innych nowości

W trakcie keynote otwierającego konferencję WWDC 2020 Apple ujawni także inne z najważniejszych nowości dla macOS 10.15. Czy nazwa Big Sur okaże się być trafiona? O tym przekonamy się za kilka godzin. Finalna aktualizacja zostanie udostępniona dopiero jesienią tego roku i będzie darmowa. Wcześniej chętni użytkownicy komputerów Mac będą mogli brać udział w publicznych beta testach oprogramowania. Poznamy także iOS 14 i inne systemy operacyjne.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło: Twitter

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij