Udostępnij
Tweetnij

Beta iOS 14 będzie wymagać nowego profilu. Na starym nie zainstalujesz

iOS 14 beta 1 to pierwsza, poglądowa wersja nowego systemu Apple dla iPhone’ów, którą otrzymają dziś deweloperzy aplikacji. Instalacja będzie możliwa z poziomu obrazów IPSW, jak i poprzez odpowiedni profil. Jednak ten stary nie pozwoli wam zainstalować iOS 14 beta 1. Będziecie potrzebowali tego nowego.

iOS 14 beta 1 jest już blisko i będzie to poglądowa wersja nowego oprogramowania dla iPhone’ów, która zostanie udostępniona niedługo po keynote otwierającym WWDC 2020. Zostanie ona w pierwszej kolejności oddana w ręce deweloperów aplikacji. Rozpoczęcia publicznego programu pilotażowego w ramach Apple Beta Software Program spodziewamy się później. Jeśli macie poprzedni profil deweloperski, to nie mamy dobrych wieści.

Ostatni profil deweloperski, nawet ten aktualny dla bety systemu z numerem 13.6, nie pozwoli wam na zainstalowanie iOS 14 beta 1. Apple odświeża go co roku i spodziewamy się, że w tym roku nie będzie inaczej. Potrzebny będzie nowy, który pewnie już dziś wieczorem pojawi się na tej stronie z zasobami do pobierania dla deweloperów. Dopiero wtedy będzie można zainstalować oprogramowanie.

iOS 14 beta 1 profil jak zainstalować nowy system Apple dla iPhone iPadOS 14

iOS 14 beta 1 nie tylko poprzez odpowiedni profil

Instalacja iOS 14 beta 1 poprzez stosowny profil udostępniony przez Apple będzie jedną z możliwości. Na stronie dla deweloperów pojawią się także obrazy IPSW i z ich pomocą nowy system również można będzie zainstalować. Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać do wieczora. Publiczny program pilotażowy, w którym będzie mógł brać każdy użytkownik iPhone’ów, powinien ruszyć w okolicach początku przyszłego miesiąca. Pamiętajmy też, że firma liczy na zgłaszanie błędów.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

https://www.tablety.pl/poradniki-2/2020-05-10/whatsapp-triki-funkcje/

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij