Udostępnij
Tweetnij

iOS 14 beta już blisko. Apple podpowiada, jak zgłaszać błędy

iOS 14 beta to poglądowa wersja nowego oprogramowania dla iPhone’ów, którą Apple udostępni jeszcze w tym miesiącu. Bardzo ważnym elementem programu pilotażowego jest zgłaszanie istniejących bugów. Apple postanowiło więc podpowiedzieć, jak zgłaszać błędy. Tych w systemie iOS 14 beta z pewnością nie zabraknie.

iOS 14 beta jest już bardzo blisko. Apple zaprezentuje nowy system operacyjny dla iPhone’ów już za kilka dni. Nastąpi to w trakcie keynote otwierającego tegoroczną konferencję dla deweloperów WWDC 2020. Gigant z Cupertino postanowił w tym tygodniu zwrócić uwagę na ważny aspekt i wyjaśnił, jak zgłaszać błędy.

Zgłaszanie bugów, których to w iOS 14 beta z pewnością nie zabraknie, jest bardzo ważnym elementem programu pilotażowego. Apple liczy na odzew testerów, bo w ten sposób będzie w stanie szybciej wyłapać istniejące błędy. To pozwoli na ich usuwanie, co jest istotne przed udostępnieniem oprogramowania dla iPhone’ów publicznie. To nastąpi pewnie we wrześniu.

Apple wyjaśnia, że użytkownicy powinni dokładnie opisywać zaistniały problem i w miarę możliwości dołączać dodatkowe szczegóły. Może to być zrzut ekrany z iPhone’a czy też krótki filmik, na którym pokazana zostanie nieprawidłowość dostrzeżona w iOS 14 beta. To wszystko umożliwi szybszą reakcję. W konsekwencji usunięcie bugu możliwie wcześnie.

aktualizacja iOS 14 beta kiedy dla iPhone opinie jak zgłaszać błędy do Apple

iOS 14 beta najpierw dla deweloperów aplikacji

iOS 14 beta to poglądowa wersja oprogramowania, która najpierw trafi w ręce deweloperów aplikacji. Dopiero później (być może przy okazji drugiej bety) testy zostaną rozszerzone o Apple Beta Software Program i w nim udział będą mogli brać wszyscy zainteresowani użytkownicy iPhone’ów. Nie pozostaje nic innego, jak czekać na dostępność.

Przeczytaj także: AirPods – triki i funkcje, które warto znać

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij