Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępnia finalne wersje iOS 13.5 i iPadOS 13.5

iOS 13.5 GM oraz iPadOS 13.5 GM są już dostępne. Apple oddało finalne wersje nowych aktualizacji w ręce deweloperów. To oznacza, że ich publiczna premiera jest bardzo blisko. Jeśli zastanawiacie się nad tym, co nowego wnosi iOS 13.5, to znamy już nowości. To większa aktualizacja dla iPhone’ów, która wprowadza zmiany.

iOS 13.5 GM i iPadOS 13.5 GM to finalne wersje nowych systemów Apple dla iPhone’ów i iPadów, które od kilku tygodni dostępne były w wersji beta. Już wcześniej mówiono, że aktualizacja zostanie udostępniona w tym tygodniu. Wygląda na to, że tak będzie. Deweloperzy już mają to oprogramowanie i znamy nowości. Zobaczmy więc, co nowego pojawia się w uaktualnieniu.

iOS 13.5 GM i iPadOS 13.5 GM – co nowego

iOS 13.5 oraz iPadOS 13.5 wprowadzają nowe API do śledzenia koronawirusa, nad którym Apple współpracowało z Google. Zostanie ono wykorzystane w specjalnych aplikacjach. Następnie mamy ułatwienia w korzystaniu z iPhone’ów z Face ID w maskach. Ułatwiono dostęp do kodu i uproszczono użytkowanie telefonu w trakcie zasłonięcia twarzy.

iOS 13.5 beta 1 iPadOS 13.5 co nowego nowości Apple iPhone kiedy aktualizacja COVID-19 API iOS 14

iOS 13.5 oraz nowa wersja iPadOS wprowadzają także usprawnienia w komunikatorze FaceTime związane z wielkością kafelków. Następnie mamy możliwość udostępniania karty medycznej medykom. Apple wspomina także o poprawkach znalezionych błędów. W tym objawiającego się czarnym ekranem.

Finalne wersje iOS 13.5 i iPadOS 13.5 być może zostaną udostępnione już dziś wieczorem. Wtedy będą mogli je pobrać wszyscy użytkownicy iPhone’ów oraz iPadów. Wraz z tymi aktualizacjami spodziewajmy się także macOS 10.15.5, watchOS 6.2.5 oraz tvOS 13.4.5. Nie pozostaje nic innego, jak czekać na dostępność.

Przeczytaj także: WhatsApp – triki i funkcje, które warto znać

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij