Udostępnij
Tweetnij

iOS 14 i widżety. Koncept pokazuje, jak to może wyglądać na iPhone’ach

iOS 14 to aktualizacja dla iPhone’ów, w której Apple ma dodać widżety. Parker Ortolani postanowił zwizualizować to na podstawie plotki i w ten sposób powstał koncept. Oczywiście, nie wiadomo jeszcze, jak dokładnie będą wyglądać widżety z iOS 14. Jednak twórca w swoim koncepcie może być w rzeczywistości temu bliski.

iOS 14 pojawia się w plotkach od dłuższego czasu. W pewnym momencie pojawiły się informacje o tym, że na ekranach iPhone’ów Apple w końcu wprowadzi widżety, o czym już wam wspominaliśmy. Teraz mamy okazję zobaczyć koncept, który ma przedstawiać wizualizację tej funkcji. Opracował go Parker Ortolani.

Oczywiście, na razie nie wiemy jeszcze, jak dokładnie mają wyglądać te widżety z iOS 14. Udostępnione wczoraj schematy zdają się jednak potwierdzać taką funkcję dla iPhone’ów. Poniższy koncept zakłada, że będzie można zmieniać ikonkę w widżet po wybraniu opcji z menu. W każdej chwili będzie można powrócić do poprzedniego widoku. Wygląda to z pewnością ciekawie i możliwe, że Ortolani jest bliski prawdy.

iOS 14 aktualizacja koncept widżety ekran domowy iPhone plotki przecieki wycieki iOS 14 aktualizacja koncept widżety ekran domowy iPhone plotki przecieki wycieki

Widżety z iOS 14 mogą być jedną z najważniejszych nowości w aktualizacji dla iPhone’ów

Nie jest to może przełomowe rozwiązanie, ale użytkownicy iPhone’ów na widżety na ekranie domowym musieli czekać latami. Tymczasem na Androidzie są już od dawna. Dlatego nowość może zostać z powodzeniem uznana za jedną z najważniejszych, które wprowadzi iOS 14. Oczywiście, będzie ich więcej.

iOS 14 to duża aktualizacja oprogramowania iPhone’ów. Wprowadzi wiele innych nowości. Poznamy je w trakcie konferencji online na WWDC. Wydarzenia spodziewamy się w okolicy początku czerwca.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje. Które warto znać

źródło: Twitter

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij