Udostępnij
Tweetnij

ING Bank Śląski wkrótce z Apple Pay, a PKO Bank Polski kiedy?

ING Bank Śląski zapowiedział dziś wprowadzenie Apple Pay, które w Polsce zostało uruchomione w czerwcu. Wkrótce klienci banku będą mogli dokonywać płatności smartfonem. Apple Pay w niedługim czasie będzie dostępne także dla klientów banku PKO Bank Polski. Kiedy dokładnie? Tego mamy dowiedzieć się jutro.

Apple Pay w Polsce wystartowało dokładnie 19 czerwca. Usługa na starcie pojawiła się w ofercie kilku polskich banków, ale na liście nie pojawiły się m.in. ING Bank Śląski i PKO Bank Polski. Ten pierwszy zapowiedział wprowadzenie usługi dziś. Natomiast ten drugi trochę się spóźnia i każe czekać na dostępność platformy.

ING Bank Śląski poinformował klientów o planach związanych z wprowadzeniem Apple Pay dziś. Informację przekazano na łamach serwisów społecznościowych banku. Niestety, to tylko zapowiedź, gdzie nie podano żadnych konkretów. Na więcej szczegółów musimy poczekać. Możemy jedynie domyślać się, że skoro zapowiedź padła dziś, to usługa zostanie uruchomiona jeszcze w tym kwartale.

ING Bank Śląski Apple Pay kiedy płatności smartfonem w PKO Bank Polski

Apple Pay szybciej w banku ING Bank Śląski czy w PKO Bank Polski

Tego na razie nie wiadomo. ING Bank Śląski tylko zapowiada usługę. W przypadku banku PKO Bank Polski jest trochę inaczej, bo ten planował wprowadzić Apple Pay dla własnych klientów już w zeszłym kwartale. Z planów jednak nie udało się wywiązać i na informacje o dostępności platformy musimy poczekać. Na szczęście, już niedługo.

PKO Bank Polski planuje wprowadzić Apple Pay i prawdopodobnie konkretne informacje na ten temat poznamy już jutro. Takie deklaracje padają m.in. na Twitterze banku, gdzie ludzie zadają pytania. 2 października zostaną przekazane szczegóły. To oznacza, że już jutro wszystko powinno być jasne.

Zobacz także: W iPhonie X jest nowy dzwonek Reflection. Jak go dodać we własnym telefonie?

źródło: Twitter

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij