Udostępnij
Tweetnij

Apple reklamuje Apple Pay Cash

Apple Pay Cash dostępne jest tylko w Stanach Zjednoczonych, jednak firma z Cupertino postanowiła mocno promować możliwość wysyłania sobie pieniędzy wiadomością tekstową. Teraz opublikowała kolejną reklamę, w której prezentuje możliwości wspomnianej funkcji z Apple Pay. Nie obyło się bez nutki dobrego humoru.

Apple Pay wylądowało w Polsce w czerwcu. Jednak nie ma jeszcze możliwości przesyłania sobie pieniędzy z pomocą wiadomości. Przynajmniej nie w naszym kraju, bo Apple Pay Cash nie jest jeszcze dostępne. W Stanach Zjednoczonych taka możliwość jest i firma z Cupertino mocno to promuje.

W najnowszym wideo Apple promuje swoją usługę płatności poprzez żart, który jest nam jednak dość bliski. Widać na nim, jak pewna osoba pisze, że dzisiaj stawia obiad i przesyła 55 dolarów poprzez właśnie wspomnianą wiadomość. Druga osoba natomiast sama chce postawić ten obiad i odsyła 55 dolarów. Pierwsza się denerwuje i… odsyła pieniądze. Po kilku takich wymianach reklama zostaje przerwana. Hasłem jest oczywiście to, żeby wysłać pieniądze w wiadomości.

Apple Pay Cash nie będzie szybko dostępne w Polsce

Apple Pay Cash na ten moment dostępne jest tylko dla użytkowników ze Stanów Zjednoczonych. Zdaje się jednak, że gigant z Cupertino przymierza się do globalnego wprowadzenia tej usługi. Komunikaty o funkcji jakiś czas temu zaczęły się pojawiać się m.in. w Irlandii, Hiszpanii czy Brazylii. Oczywiście, w Polsce funkcji prędko się nie spodziewajmy.

Wprowadzenie takiego rozwiązania na skalę globalną nie jest proste. Wszak w ten sposób można by było wykorzystać platformę do defraudacji i nie tylko. Gigant z Cupertino o tym wie i dlatego usługa w Stanach Zjednoczonych najpierw wymaga identyfikacji użytkownika. Dopiero wtedy można przesyłać pieniądze z użyciem Apple Pay Cash.

Zobacz także: W iPhonie X jest nowy dzwonek Reflection. Zobacz, jak go dodać we własnym telefonie

Na poniższy filmie obejrzysz możliwości aplikacji Pliki z iOS 11:

Źródło: YouTube

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij