Udostępnij
Tweetnij

Microsoft Office trafi na iPada?

Najnowsze plotki donoszą, że Microsoft pracuje nad przeniesieniem kolejnej wersji swojego pakietu Office na iPada. Nie ma w tym w sumie nic dziwnego – połączenie najpopularniejszego oprogramowania biurowego z najpopularniejszym tabletem może oznaczać tylko jedno – zyski.

Microsoft OfficeNajnowsze plotki donoszą, że Microsoft pracuje nad przeniesieniem kolejnej wersji swojego pakietu Office na iPada. Nie ma w tym w sumie nic dziwnego – połączenie najpopularniejszego oprogramowania biurowego z najpopularniejszym tabletem może oznaczać tylko jedno – zyski.

Mobilna wersja pakietu na pewno będzie współpracować z wersją desktopową, najprawdopodobniej za pośrednictwem usługi Office 365. Cena prawdopodobnie będzie oscylować wokół 10 dolarów za aplikację, bo w tym przedziale cenowym znajdują się konkurencyjne produkty Apple (Pages, Numbers i Keynote).

Kolejna wersja Microsoft Office ma mieć swoją premierę pod koniec 2012 roku. W tym też okresie prawdopodobnie zadebiutuje wersja dla iPada.

via The Daily

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Bartosz Romanowski

Programista z zawodu i pasji, miłośnik wszelkiego rodzaju gadżetów, technologii mobilnych i produktów Apple. Uzależniony od aktualizacji oprogramowania i instalowania wersji beta aplikacji. Pisze bo lubi – kiedyś o grach, teraz o tabletach (tutaj) i na tematy związane z ogólnie pojętym tworzeniem serwisów internetowych (gdzie indziej). Ponieważ jego hobby jest związane z pracą i na odwrót, spędza przed komputerem zdecydowanie zbyt wiele czasu. W wolnych chwilach lubi pograć na konsoli – najchętniej w coś co nie wymaga myślenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij