Udostępnij
Tweetnij

Sklep z aplikacjami dla Windows 8.1 przeprojektowany (galeria)

Wraz z aktualizacją ostatniego systemu Microsoft do wersji 8.1, podobnie do wielu wbudowanych aplikacji, przeprojektowany został sklep z aplikacjamiWindows Store.

Wraz z aktualizacją ostatniego systemu Microsoft do wersji 8.1, podobnie do wielu wbudowanych aplikacji, przeprojektowany został sklep z aplikacjamiWindows Store.

Przeczytaj koniecznie >> Surface Pro: wszystko co musisz wiedzieć o nowym tablecie Microsoftu

Jakie aplikacje dla tabletów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Jak widać na zdjęciach w poniższej galerii, odświeżony Windows Store otrzymał bardziej nowoczesny i chyba bardziej przyjazny oku wygląd. Wraz z kosmetyką ma pojawić się sporo zmian, mających bezpośredni wpływ na użyteczność sklepu, szybkość działania interfejsu czy sprawność procesu wyszukiwania i instalacji aplikacji.

[imagebrowser id=17]

Odnowiony Windows Store współpracuje już z buildami Windows 8.1, które wyciekły do sieci, więc osoby testujące nowy system mogą pobierać z sklepu niektóre z nowych narzędzi, wśród których jest między innymi klient Twitter.

Oficjalne detale dotyczące sklepu nie zostały wprawdzie podane, jednak jako że Microsoft zaplanował upublicznienie bety nowych „okienek” na 26 czerwca, pozostaje nam nieco ponad tydzień oczekiwania na zapoznanie się z wszystkimi nowościami potentata.

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij