Udostępnij
Tweetnij

Android Auto z Coolwalk. Google testuje nowe animacje i jasny motyw

Android Auto z Coolwalk jest już wdrażane. Tymczasem Google szykuje kolejne nowości, które są już na etapie testów. Są to nowe animacje w trakcie przełączania aplikacji od muzyki i nawigacji. Następnie mamy odświeżony jasny motyw. Na razie nie wiadomo, kiedy Android Auto z Coolwalk otrzyma te nowości.

Android Auto z interfejsem opartym na projekcie Coolwalk zostało wdrożone kilka tygodni temu. Wtedy w popularnej platformie pojawiło się sporo nowości i zmian. Teraz dowiadujemy się, że Google opracowuje kolejne. Są to nowe animacje oraz odświeżony jasny motyw.

Android Auto Coolwalk Google nowe animacje jasny motyw

Google testuje nowe animacje dla Android Auto i dostrzeżono je w poglądowej wersji beta platformy. Dokładnie w wydaniu z numerkiem 8.9. Można je zobaczyć w trakcie przełączania się pomiędzy aplikacjami dla muzyki oraz nawigacji. Zobaczcie to sami poniżej. Następnie mamy odświeżony jasny motyw, który widać na załączonym wyżej zrzucie ekranowym.

Nowe animacje i jasny motyw dla Android Auto z Coolwalk wkrótce

Na razie nie wiadomo, kiedy Google wprowadzi te nowe animacje oraz jasny motyw do stałego wydania Android Auto. Na razie zmiany te znajdują się na etapie testów. Pewnie w stabilnej edycji oprogramowania pojawią się nie szybciej niż za kilka tygodni, co warto mieć na uwadze. Na więcej szczegółów związanych z tym zagadnieniem trzeba będzie poczekać.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla poczty Gmail

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij