Udostępnij
Tweetnij

Android 14 DP1 ujawnia jedną z nowości dla Google Pixel 8

Android 14 DP1 jest już dostępny i wprowadza różne nowości. Wśród znaleziono coś, co ujawnia jedną z funkcji planowanych dla smartfonów z serii Google Pixel 8. Związana jest ona z zaawansowaną ochroną pamięci z systemu Android 14 DP1. Tam pojawia się wzmianka związana z procesorem dla telefonów Google Pixel 8.

Android 14 DP1 to pierwsze wydanie poglądowe nowego systemu operacyjnego dla smartfonów. Oprogramowanie wprowadza różne nowości. Przy okazji doszukano się czegoś, co uchyla rąbka tajemnicy w kwestii pewnego szczegółu związanego ze smartfonami Google Pixel 8, które zobaczymy dopiero za kilka miesięcy. Co to takiego?

Android 14 DP1 nowości Google Pixel 8

W systemie Android 14 DP1 pojawia się zaawansowana ochrona pamięci i będzie ona obowiązkowa dla smartfonów z procesorami mającymi rdzenie oparte na ArmV9. W przypadku Tensora G2 jest to jednak ArmV8.2. To oznacza, że Tensor G3 z modeli Google Pixel 8 będzie bazować już na nowej architekturze.

Android 14 DP1 może skrywać więcej nowości z Google Pixel 8

Smartfony Google Pixel 8 zobaczymy dopiero jesienią. Mimo to Android 14 DP1 i kolejne wersje poglądowe oprogramowania przyniosą nam więcej informacji o planowanych funkcjach oraz zmianach dla nadchodzących telefonów. Jest to kwestią kolejnych miesięcy. Wydanie beta ma zostać udostępnione w kwietniu tego roku.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla systemu Windows 11

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij