Udostępnij
Tweetnij

Android Auto 7.9 dostępne. Na razie w wersji beta

Android Auto 7.9 to najnowsza aktualizacja platformy Google. Na razie jest ona udostępniana dla części użytkowników i jest to poglądowe wydanie z dopiskiem beta. Wykaz nowości w tej wersji nie jest znany. Stąd też nie wiemy, co nowego wprowadza Android Auto 7.9 beta. Na pewno nie są to zmiany z Coolwalk.

Android Auto 7.9 to najnowsze wydanie oprogramowania po tym z numerkiem 7.8. Na razie jest to poglądowa wersja beta, która jest udostępniana poprzez Sklep Play. Google na razie szeroko jej nie wdraża, ale to powinno ulec zmianie w ciągu kilku najbliższych tygodni. Tymczasem przed nami także duża aktualizacja oznaczona jako 8.0.

Co nowego znajdziemy w Android Auto 7.9? Tego niestety nie wiadomo. Samo Google nie udostępniło oficjalnego wykazu zmian z opisem nowości czy poprawkami. Domyślamy się jednak, że wprowadzono tu kolejne patche dla błędów, które dotyczą użytkowników smartfonów z serii Samsung Galaxy S22, którzy od dawna skarżą się na dokuczliwe problemy związane z tą platformą.

Android Auto 7.9 beta bez Coolwalk

W trakcie Google I/O 2022 zapowiedziano duże zmiany dla platformy i cały projekt ukrywa się pod nazwą kodową Coolwalk. Jednak w aktualizacji do Android Auto 7.9 beta ich nie znajdziemy. Tych spodziewamy się w sierpniu wraz z dużym uaktualnieniem. Otrzyma ono numerek 8.0.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora WhatsApp

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij