Udostępnij
Tweetnij

Android Auto wkrótce otrzyma wiele nowości. Google wprowadzi je z Coolwalk

Android Auto to platforma Google, która wkrótce otrzyma wiele nowości. Wiele z nich bazuje na projekcie Coolwalk. Co nowego tu znajdziemy? Pojawią się zmiany w interfejsie czy możliwość pracy na podzielonym ekranie. Zobaczmy, jakie nowe funkcje ma otrzymać Android Auto i kiedy zostaną one wprowadzone.

Android Auto obecnie dostępne jest w wersji z numerkiem 7.6. W tym wydaniu nadal nie pojawiły się nowości i zmiany zapowiadane przez Google wraz z Coolwalk. W trakcie konferencji I/O 2022 firma pochwaliła się jednak, co nowego wkrótce zostanie wprowadzone w tej platformie. Rzućmy sobie na to okiem.

Android Auto Coolwalk google nowości co nowego zmiany

Android Auto otrzyma wiele nowości, które obejmą interfejs użytkownika. Dzięki temu platforma ułatwi interakcje. Pojawi się podzielony widok, co pozwoli na wygodną pracę z wieloma aplikacjami. Następnie mamy nowe podpowiedzi Asystenta Google, które będą prezentowane w trakcie jazdy samochodem. Będą też nowe funkcje multimedialne, które w trakcie postoju zapewnią więcej rozrywki.

Android Auto Coolwalk google nowości co nowego zmiany

Nowości dla Android Auto z Coolwalk latem

Google planuje prowadzić te nowe funkcje i zmiany oparte na Coolwalk do Android Auto już latem tego roku. Nastąpi to wraz z dużą aktualizacją oprogramowania platformy. Być może wraz z numerkiem 8.0, co wydaje się być bardzo prawdopodobne. Nie pozostaje nic innego, jak tylko cierpliwie czekać na to uaktualnienie.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora WhatsApp

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij