Udostępnij
Tweetnij

Oryginalny iPhone mógł nie mieć slotu dla SIM. Tony Fadell ujawnia nowe sekrety Apple

Oryginalny iPhone został zaprezentowany przez Steve’a Jobsa kilkanaście lat temu. To Fadell postanowił ujawnić kolejne sekrety Apple związane z tym urządzeniem. Co ciekawe na długo przed wprowadzeniem eSIM rozważano brak slotu dla karty SIM! Tak się jednak nie stało i pierwszy iPhone otrzymał takie rozwiązanie.

Oryginalny iPhone został zaprezentowany przez Steve’a Jobsa w 2007 r. To smartfon, który odmienił rynek telefonów. Pewne sekrety Apple na jego temat zna Tony Fadell, który w swojej niedawnej książce uchylił kulisy pracy w firmie. Niedawno wspominał o połączeniu z iPodem. Teraz doszukano się nowego szczegółu powiązanego z SIM.

oryginalny iPhone sekrety Apple Tony Fadell

Dowiadujemy się, że oryginalny iPhone mógł zostać pozbawiony slotu dla karty SIM. Co ciekawe Apple planowało to na długo przez wprowadzeniem na rynek technologii eSIM. Chciał tego sam Steve Jobs, bo twierdził, że łączność z wieżami CDMA i tak mogłaby działać bez tego typu dodatku.

Oryginalny iPhone bez SIM się nie wydarzył, ale Apple ma takie plany

Wtedy się nie udało, ale wiemy, że Apple dąży do pozbycia się slotu dla kart SIM w iPhone’ach. Jest bardzo możliwe, że nastąpi to już w 2023 r. Byłby to swego rodzaju przełom, ale czy rynek rzeczywiście pozwoli na taki ruch? O tym przekonamy się dopiero w przyszłym roku.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods Pro

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij