Udostępnij
Tweetnij

Nowy pilot z Siri dla Apple TV z nową aktualizacją firmware

Nowy pilot z Siri został wprowadzony wraz z odświeżonymi Apple TV 4K i HD w 2021 r. Akcesorium otrzymuje nowe uaktualnienie. Jest to aktualizacja, która wnosi firmware oznaczony ciągiem znaków. Nowy pilot z Siri dla Apple TV zainstaluje to oprogramowanie automatycznie, ale wykaz zmian jest tajemnicą.

Apple TV 4K oraz HD zostały odświeżone w 2021 r. Wtedy pojawił się także nowy pilot z Siri, który został przeprojektowany i zamknięty w obudowie wykonanej z aluminium w szarym kolorze. Teraz dowiadujemy się, że dla tego akcesorium pojawiła się nowa aktualizacja firmware, czyli oprogramowania sprzętowego.

Nowa aktualizacja wprowadza firmware oznaczony ciągiem znaków 10M1103, gdzie nowy pilot z Siri do tej pory miał oprogramowanie sprzętowe 9M6772. Natomiast w ustawieniach Apple TV będzie to 0x0070 (poprzednio 0x0061). Niestety nie wiadomo, co nowego producent wprowadził w tym uaktualnieniu. Wykaz zmian nie jest znany.

Nowy pilot z Siri z aktualizacją firmware na Apple TV 4K i HD

Warto dodać, że nowe uaktualnienie dla pilota z Siri jest dostępne niezależnie od posiadanego urządzenia Apple TV. Pojawia się zarówno dla użytkowników modelu 4K, jak i tańszego HD. Poza tym akcesorium sprzedawane jest także osobno i ono również otrzymuje nowe oprogramowanie.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla słuchawek AirPods Pro

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij