Udostępnij
Tweetnij

MIUI 13 wprowadzi nową aplikację Zdrowie zintegrowaną z Xiaomi Wear

MIUI 13 to aktualizacja, która zapewni lepszą integrację z Xiaomi Wear. Będzie to możliwe poprzez nową aplikację Zdrowie, którą szykują Chińczycy. Prace nad nią już przebiegają i wiemy, że będzie to integralna część platformy MIUI 13, której oficjalna premiera jest coraz bliżej.

MIUI 13 to duża aktualizacja oprogramowania smartfonów chińskiej marki, której oficjalna zapowiedź odbędzie się w przyszłym miesiącu. Wniesie ona wiele usprawnień oraz nowości. Wśród nich znajdzie się nowa aplikacja Zdrowie, która ma zapewnić lepszą integrację z platformą Xiaomi Wear. Informacje na ten temat uzyskał serwis źródłowy.

aktualizacja MIUI 13 aplikacje Xiaomi Wear Zdrowie

Wraz z aktualizacją do MIUI 13 ma pojawić się głębsza integracja pomiędzy aplikacją Zdrowie i Xiaomi Wear. Bezie to możliwe dzięki nowej sekcji o nazwie Urządzenia.  W tym miejscu będzie można zarządzać sprzętami naręcznymi i nie tylko. Zostanie dodana także druga o nazwie Moje konto. Natomiast tablicę z danymi zdrowotnymi oraz treningi czekają zmiany wizualne. Interfejs zostanie przebudowany i odświeżony.

Integracja aplikacji Zdrowie z Xiaomi Wear w chińskim MIUI 13

Na razie wiadomo tylko tyle, że ta głębsza integracja pomiędzy platformą Xiaomi Wear i aplikacją Zdrowie zostanie zapewniona w chińskiej wersji oprogramowania MIUI 13. Czy w globalnej również? Pewnie tak, ale na te potwierdzenie tych przypuszczeń trzeba będzie poczekać.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla poczty Gmail

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij