Udostępnij
Tweetnij

Xiaomi Watch S w drodze. To nowy smartwatch marki

Xiaomi Watch S to nowy smartwatch marki, który powinniśmy zobaczyć w 2022 r. Skąd to wiemy? Firma zastrzegła taki znak towarowy w jednym z urzędów. To oznacza, że szykuje się do wprowadzenia na rynek urządzenia pod właśnie taką nazwą. Na temat Xiaomi Watch S wiadomo bardzo niewiele.

Xiaomi Watch S to nadchodzący smartwatch chińskiej marki. Firma złożyła wniosek o zastrzeżenie takiej nazwy w jednym z urzędów odpowiedzialnych za ochronę własności intelektualnej. Dokładnie w Peru, ale to akurat nie ma tutaj większego znaczenia. Po prostu rejestracja musiała zacząć się od jakiegoś państwa i tym razem padło na to konkretne.

kiedy smartwatch Xiaomi Watch S cena specyfikacja techniczna plotki przecieki

Powyżej widoczny jest wniosek o zastrzeżenie nazwy Xiaomi Watch S, który został złożony w dniu 18 listopada tego roku. Sprzęt sklasyfikowano w 9. kategorii, w której mieszczą się m.in. zegarki inteligentne czy opaski. Tak więc mamy tutaj do czynienia z takim urządzeniem. Szczegóły nie są jednak znane.

Smartwatch Xiaomi Watch S zapewne w 2022 roku

Na razie jest to znak towarowy, a więc na premier® samego urządzenia trochę sobie poczekamy. Specyfikacja techniczna Xiaomi Watch S nie jest jeszcze znana. Na tego typu informacje jest zbyt wcześnie. To samo dotyczy designu urządzenia. Domyślamy się, że premiera odbędzie się w 2022 r.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło: LetsGoDigital

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij