Udostępnij
Tweetnij

Nowy Royole Flexpai dostrzeżony na stronie TENAA

Royole Flexpai 3 to nowy składany smartfon. Dostrzeżono go na stronie TENAA. Zobaczmy sobie, jak dokładnie prezentuje się nowy Royole Flexpai 3.

Royole Flexpai 3 to składany smartfon, który będzie kontynuacją urządzenia pokazanego pierwotnie w 2018 roku. Sprzęt był nietypowy, ale dziś takie telefony nie są już zaskoczeniem. Podobnych doczekaliśmy się od Samsunga czy Huawei. Wielu producentów ma także prototypy, choć nie spieszą się z ich wprowadzeniem na rynek. Nowy model został dostrzeżony na stronie chińskiego urzędu TENAA.

Nowy Royole Flexpai 3 został dostrzeżony na stronie TENAA. To oznacza, że premiera musi być blisko. Składany smartfon ma 7,2-calowy wyświetlacz. Następnie mamy baterię o pojemności 3360 mAh, czyli dosyć małą. Wiemy też, że urządzenie ma modem 5G. Jego wymiary to 147,1 x 138,8 x 7 mm. Poniżej zdjęcia pochodzące z chińskiego urzędu.

składany smartfon Royole Flexpai 3 TENAA specyfikacja techniczna składany smartfon Royole Flexpai 3 TENAA specyfikacja techniczna składany smartfon Royole Flexpai 3 TENAA specyfikacja techniczna składany smartfon Royole Flexpai 3 TENAA specyfikacja techniczna składany smartfon Royole Flexpai 3 TENAA specyfikacja techniczna

Specyfikacja techniczna nowego Royole Flexpai 3 na razie tajemnicą

Składany smartfon na razie nie ujawnił nam wszystkich szczegółów. Pod kątem specyfikacji technicznej na razie znane są tylko wymienione wyżej informacje. Zdjęcia nowego Royole Flexpai 3 ujawniają nam też podwójny aparat fotograficzny. Umieszczono go na kwadratowej wyspie z zaokrąglonymi narożnikami.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij