Udostępnij
Tweetnij

Huawei ogłasza promocje w AppGallery na Walentynki. Można wygrać cenne nagrody

Huawei szykuje promocje w AppGallery, które przygotowano na Walentynki. Do wygrania są vouchery i kupony. Główną nagrodą będzie głośnik Huawei Sound X.

Huawei na Walentynki przygotowało ciekawe promocje. Dotyczą one aplikacji dostępnych w sklepie AppGallery. Pobierając je na platformie i odkrywając okienka w kalendarzu, będzie można zdobyć ciekawe nagrody. Główną jest głośnik Sound X. Będzie można też wybrać kupony do wykorzystania w Allegro. Jak można zdobyć takie vouchery?

Chcąc załapać się na promocje Huawei w AppGallery należy dotknąć w sklepie specjalny baner. Następnie trzeba pobierać trzy aplikacje z proponowanych, co umożliwi odebranie nagrody dnia. Będą to niespodzianki w postaci kuponów lub serc. Poniżej wykaz.

  • 6 miesięcy darmowej subskrypcji Tinder Plus;
  • rabat w wysokości 40 zł na zakupy w aplikacji 4F (zamówienie o wartości przekraczającej 200 zł);
  • zniżka w wysokości 20% w aplikacji KFC na zamówienie za minimum 50 zł;
  • zniżka w wysokości 8% na wycieczkę fakultatywną w ITAKA;
  • zniżka w wysokości 40 zł na zakupy w eobuwie (minimalna wartość zamówienia 200 zł);
  • 40 zł zniżki na zakupy o minimalnej wartości 200 zł w Modivo;
  • kupony zniżkowe o wartości 4 zł do wykorzystania na zakupy w dowolnej grze lub aplikacji zintegrowanej z systemem płatności Huawei i pobranej z AppGallery. Minimalna wartość transakcji musi wynosić 20 zł.

Huawei AppGallery promocje Walentynki

W ramach promocji w Huawei AppGallery na Walentynki cenne nagrody

Zebranie siedmiu serc pozwoli na odebranie jednego z czterech głośników Huawei Sound X. Natomiast sześć serc będzie można zamienić na kupony o wartości 50 zł do wykorzystania na Allegro. W tym przypadku przygotowano 500 voucherów. Szczegóły i regulamin można znaleźć tutaj.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło: komunikat prasowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij