Udostępnij
Tweetnij

Xiaomi Mi A3 dostaje system Android 11. Lepiej tego nie instalować (komentarz producenta)

Xiaomi Mi A3 dostaje finalną wersję systemu Android 11. Aktualizacja może być jednak psotliwa. Jeśli macie Xiaomi Mi A3, to na razie się wstrzymajcie.

Aktualizacja: Otrzymaliśmy komentarz producenta. Oto on: Jesteśmy świadomi utrudnień w działaniu urządzeń Mi A3 po ostatniej aktualizacji do systemu Android 11. Wstrzymaliśmy aktualizację i obecnie pracujemy nad wypuszczeniem poprawionej wersji. Chcemy to zrobić tak szybko, jak będzie to możliwe. Osoby, u których wystąpił ten problem, bardzo prosimy o kontakt z centrum serwisowym Xiaomi, w którym zostaną poinformowane w jakich sposób dokonać bezpłatnej naprawy smartfonu. Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z zaistniałej sytuacji.

Xiaomi Mi A3 otrzymuje finalne uaktualnienie do systemu Android 11. Aktualizacja jest już udostępniona i wiemy, że pojawiła się także na wybranych egzemplarzach telefonu z polskiej dystrybucji. Czy jednak warto ją instalować? Jeśli macie tego smartfona z Androidem One, to chyba jednak lepiej na razie się wstrzymać.

Sama aktualizacja dla Xiaomi Mi A3 z finalną wersją systemu Android 11 udostępniana droga OTA waży 1,4 GB. Wprowadza różne nowości, które Google dodało w tej wersji. U części osób instalacja przebiega bezproblemowo. Są jednak przypadki, gdzie cały proces potrafi się skończyć skrajnie inaczej.

aktualizacja Android 11 One dla Xiaomi Mi A3 opinie czy warto instalować
fot.: Maciej Mackiewicz

Android 11 dla Xiaomi Mi A3 może zepsuć telefon

Pierwsze głosy niezadowolonych użytkowników nie pozostawiają złudzeń. Android 11 dla Xiaomi Mi A3 w skrajnych przypadkach potrafi uceglić telefon. Co więc warto zrobić w zaistniałej sytuacji? Chyba najlepiej odczekać te kilka dni. Jeśli takich problemów będzie więcej, to pewnie aktualizacja zostanie wstrzymana. Co w przypadku tej serii nie będzie żadną nowością.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Facebooka

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij