Udostępnij
Tweetnij

Galaxy S9 i S9 Plus dostają styczniowe poprawki bezpieczeństwa

Galaxy S9 Plus i S9 dostają styczniowe poprawki bezpieczeństwa. Samsung zaczął udostępniać aktualizację od tych modeli. Nowsze jeszcze jej nie dostały.

Samsung Galaxy S9 Plus i tańszy model już teraz dostają styczniowe poprawki bezpieczeństwa. Co ciekawe, aktualizacja jest dystrybuowana w pierwszej kolejności na modele sprzed kilku lat. Te najnowsze jeszcze jej nie otrzymały. Uaktualnienie udostępniane drogą OTA waży ponad 110 MB. Wprowadza je firmware kończący się ciągiem znaków FTL1.

Nowa aktualizacja pojawia się w momencie, gdy Samsung jeszcze nie omówił na własnej stronie wykazu zmian. Styczniowe poprawki bezpieczeństwa zawierają patche, które dla Androida przygotowało Google. Koreańczycy jednak wprowadzają też własne łatki specyficzne dla jego oprogramowania. Te na razie nie są jednak znane.

Samsung Galaxy S9 Plus styczniowe poprawki bezpieczeństwa aktualizacja

Aktualizacja zawierająca styczniowe poprawki bezpieczeństwa dla Galaxy S9 (Plus) w Niemczech

Nowa aktualizacja została w pierwszej kolejności udostępniona, jak to często bywa, na terenie Niemiec. Styczniowe poprawki bezpieczeństwa wkrótce będą udostępniane nie tylko na innych rynkach. Zaczną je także dostawać inne modele telefonów poza Galaxy S9 wspomnianymi w artykule. To kwestia najbliższych dni.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora WhatsApp

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij