Udostępnij
Tweetnij

Xiaomi potwierdza problemy w Mi 11 z ładowarką GaN 65 W

Mi 11 sprawia problemy z ładowarką GaN 65 W. Xiaomi już je potwierdziło i w drodze jest poprawka. Wkrótce pojawi się aktualizacja dla Xiaomi Mi 11.

Xiaomi Mi 11 jest już dostępny w sprzedaży i czekamy na wersję Global. Pierwsze wyniki są naprawdę dobre. W drodze jest też model Pro, ale w międzyczasie pojawiły się problemy. Ładowarka GaN 65 W okazała się być problematyczna i sprawia pewne błędy w trakcie próby ładowania baterii.

Xiaomi Mi 11 ładowarka GaN 65 W problemy

Część klientów wybiera zieloną wersję Xiaomi Mi 11. Następnie decydują się na zakup ładowarki GaN 65 W. Ta jednak sprawia problemy, które objawiają się resetowaniem wybranych telefonów. Następnie ładowanie się nie odbywa. Zhang Guoquan, dyrektor działu oprogramowania firmy potwierdził już te dolegliwości. W drodze jest stosowna aktualizacja.

Xiaomi Mi 11 ładowarka GaN 65 W problemy

Ładowarka GaN 65 W bez problemów po aktualizacji dla Xiaomi Mi 11

Producent potwierdził, że problemy z ładowaniem powoduje rzeczywiście ta specyficzna ładowarka. W dodatku tylko pewna partia produkcyjna. Wkrótce model GaN 65 W powinien przestać być problematyczny w połączeniu z Xiaomi Mi 11. Błędy zostaną usunięte wraz z nadchodzącą aktualizacją oprogramowania. Daty wydania tego uaktualnienia jednak na razie nie ma.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Messenger

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij