Udostępnij
Tweetnij

Google Pixel 5a pozuje na pierwszych zdjęciach

Pixel 5a to nadchodzący smartfon Google. W sieci pojawiły się zdjęcia przedstawiające urządzenie. Zobaczmy, jak wygląda model Google Pixel 5a.

Google Pixel 5a to smartfon, który zostanie zaprezentowany później w tym roku. Jeszcze przed modelami 6. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia, które mają prezentować działający i włączony prototyp urządzenia. Rzućmy sobie na te fotki okiem.

Prototyp Google Pixel 5a widoczny jest poniżej. Zdjęcia pokazują nam m.in. sprzęt uruchomiony w fast boot. Na jednej z fotek widać informacje o rozmiarze pamięci RAM (6 GB) i miejsca na dane (128 GB). W tym drugim przypadku są to kości UFS dostarczone przez firmę Samsung. Możemy też zobaczyć aparat uruchomiony w trybie nagrywania wideo.

kiedy Google Pixel 5a wygląd zdjęcia plotki przecieki kiedy Google Pixel 5a wygląd zdjęcia plotki przecieki kiedy Google Pixel 5a wygląd zdjęcia plotki przecieki kiedy Google Pixel 5a wygląd zdjęcia plotki przecieki

Smartfon Google Pixel 5a to starfish

Jedno ze zdjęć ujawnia nam także nazwę kodową modelu Google Pixel 5a i jest nią starfish, czyli rozgwiazda. Firma już w przeszłości korzystała z kryptonimów w postaci nazw ryb. Na więcej informacji trzeba będzie jeszcze poczekać. Specyfikacja techniczna telefonu na razie nie jest znana. To szczegóły, które poznamy bliżej rynkowego debiutu, który pewnie odbędzie się jeszcze w tej połowie 2021 roku.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij