Udostępnij
Tweetnij

Google Pixel 6 na pierwszym renderze? Niekoniecznie

Google Pixel 6 to smartfon, który zobaczymy w 2021 roku. W sieci pojawił się render, który ma go niby prezentować. Cóż, to raczej nie jest Google Pixel 6.

Google Pixel 6 to smartfon, który zadebiutuje w 2021 roku i wiemy, że jest już w przygotowaniu. To normalny proces, który trwa miesiącami. Tymczasem świat obiegła wiadomość o renderze, który miałby rzekomo prezentować zarys nowego telefonu i tym samym ujawniać jego częściowy design. Czy jednak rzeczywiście tak jest?

Zacznijmy więc od tego renderu. Widzicie go poniżej. Pochodzi on z nowej aplikacji Google Pay. Widać na nim smartfona z małym wcięciem dla głośniczka u góry. Kamery do selfie nie ma. Mogłaby więc być wysuwana. Ponadto ekran ma wąskie ramki. Czy to jednak Pixel 6?

kiedy premiera Google Pixel 6 plotki przecieki wycieki

Powyższy render raczej nie prezentuje modelu Google Pixel 6

Tak naprawdę nie wiadomo, jak ma wyglądać Google Pixel 6. Pamiętajmy, że to tylko grafika poglądowa z aplikacji, która wcale nie musi nic oznaczać. Firma przyzwyczaiła nas do tego, że po jej telefonach można w zasadzie spodziewać się wszystkiego. Dobrym dowodem jest tegoroczny model, gdzie m.in. zdecydowano się na powrót czytnika linii papilarnych na plecki czy zrezygnowano z Soli.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora WhatsApp

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij