Udostępnij
Tweetnij

Galaxy S7 Edge i S7 z nową aktualizacją. Samsung pozytywnie zaskakuje

Galaxy S7 Edge i S7 to smartfony, które mają już blisko 5 lat. Tymczasem Samsung udostępnił nowe uaktualnienie. Aktualizacja wprowadza wrześniowe poprawki.

Samsung Galaxy S7 Edge i S7 debiutowały zimą 2016 roku. Tak więc mają już blisko pięć lat. Producent ciągle pamięta o użytkownikach tych telefonów. Pomimo tak długiego stażu na rynku. Aktualizacja ta jest udostępniana na wybranych rynkach. Wiemy, że wnosi wrześniowe poprawki bezpieczeństwa przygotowane przez Google oraz koreańskiego giganta.

Teoretycznie Samsung Galaxy S7 Edge i tańszy model nie są już objęte wsparciem producenta. To zostało zakończone oficjalnie w zeszły roku. Wiemy, że aktualizacja do Androida Pie na te smartfony nigdy nie została udostępniona, ale dostawały one cykliczne poprawki bezpieczeństwa. Tak więc każda kolejna aktualizacja jest tak naprawdę dobrą wolą producenta.

wrześniowa aktualizacja dla Samsung Galaxy S7 Edge

Nowa aktualizacja dla modeli Samsung Galaxy S7 Edge i S7 na wybranych rynkach

Nowe uaktualnienie nie jest jeszcze ogólnodostępne na wszystkich rynkach. Smartfony otrzymują ją w Kanadzie i Wielkiej Brytanii. Aktualizacja udostępniana w pierwszym z tych krajów wprowadza firmware kończący się ciągiem znaków CTI1. Natomiast w drugim jest to ETI2. Waga to około 70 MB.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Messenger

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij