Udostępnij
Tweetnij

Wideo z EMUI 11 ujawnia moc ładowania dla Huawei Mate 40

Huawei Mate 40 Pro to flagowiec, który otrzyma ładowanie baterii o mocy 66 W. Potwierdza to wideo promocyjne dla EMUI 11. Huawei Mate 40 Pro jest blisko.

Huawei Mate 40 Pro to smartfon, który będzie pierwszym z nową nakładką EMUI 11. Urządzenie pojawiało się w przeciekach wielokrotnie. Teraz dowiadujemy się, że telefon będzie wspierać ładowanie baterii o mocy 66 W. Zdaje się to potwierdzać właśnie jeden z filmów promocyjnych poświęconych nowej nakładce.

Na łamach społecznościówki Weibo opublikowano zrzut ekranowy z filmu poświęconego nakładce EMUI 11. Na nim widać, że odbywa się ładowanie baterii. Widać też informacje o maksymalnej mocy, którą w tym przypadku jest 66 W i to ma być granica dla Huawei Mate 40 Pro. Tak więc coś musi być na rzeczy. Tym bardziej, że taką ładowarkę chińskiej firmy znaleziono już wcześniej.

Huawei Mate 40 Pro jakie ładowanie baterii o mocy 66 W wideo EMUI 11 plotki przecieki wycieki

Ładowanie 66 W dla Huawei Mate 40 Pro potwierdzone nie tylko w wideo z EMUI 11

Warto dodać, że ładowarka o mocy 66 W była już certyfikowana. Jakiś czas temu dostrzeżono ją na stronie urzędu 3C. Już wtedy podejrzewano, że powstała ona z myślą o smartfonie Huawei Mate 40 Pro i wygląda na to, że tak rzeczywiście będzie. Dowód z EMUI 11 powinien być wystarczający.

Huawei Mate 40 Pro na razie nie ma daty premiery. Obecnie producent skupia się na konferencji dla deweloperów HDC 2020. To właśnie w jej trakcie zaprezentowano EMUI 11 i HarmonyOS 2.0 oraz pewne produkty. Wśród nich był smartwatch Watch GT 2 Pro.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Messenger

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij