Udostępnij
Tweetnij

Nowy Chromecast ma już nazwę. Google TV potwierdzone

Google Chromecast z Google TV to nowa przystawka TV o nazwie kodowej Sabrina. Pojawi się też nowa nazwa dla Android TV, która już pojawiała się w plotkach.

Google Chromecast z Google TV to nowe urządzenie firmy, które zobaczymy jesienią. Ma ono pracować pod kontrolą systemu Android TV, ale o nowej nazwie. Sprzęt powstawał pod nazwą kodową Sabrina i wiemy, że otrzyma pilot zdalnego sterowania z Bluetooth. Plany związane z nazwą ujawnia nam Target.

Sabrina już wcześniej została dostrzeżona w bazie sklepu Target. Teraz Artem Russakovskii dostrzegł, że nazwa tego urządzenia została zmieniona. Właśnie na Google Chromecast z Google TV. Tak więc wszystko wskazuje na to, że w tym roku pożegnamy się z nazwą Android TV. Ta zostanie zmieniona na nową.

Google Chromecast z Google TV Sabrina cena kiedy premiera

Sabrina, czyli Google Chromecast z Google TV w cenie 50 dolarów

Target potwierdzi także cenę dla urządzenia Sabrina. Sprzęt ma kosztować 49,99 dolarów. Jeśli w Europie będzie to 50 euro, to spodziewajmy się kwoty na poziomie około 230 złotych. Nowy Chromecast ma pozwolić na odtwarzanie obrazu w jakości 4K UHD. Z debiutem sprzętu zbiegnie się zmiana nazwy Androida TV. Data premiery nie jest znana, ale spodziewajmy się jej jesienią.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło: Twitter

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij