Udostępnij
Tweetnij

One UI 2.1 dla Galaxy A3, J5, J6 i J7 dostępne dzięki H-ROM

One UI 2.1 to aktualizacja, która nie trafiła na smartfony Galaxy A3, Galaxy J5, Galaxy J6 i Galaxy J7. Samsung jej nie udostępnił, ale powstało nieoficjalne uaktualnienie w postaci H-ROM. Przygotował je jeden z deweloperów iw ten sposób przeniósł część funkcji z modeli S20 na starsze telefony z układem Exynos 7870.

One UI 2.1 to aktualizacja, która trafiła na różne smartfony marki Samsung, w tym modele S9. Telefony z układem Exynos 7870, jak na przykład Galaxy A3 2017, Galaxy J5, Galaxy J6 i Galaxy J7 tego uaktualnienia nie dostały. Tymczasem pojawił się nieoficjalny H-ROM. Stworzył go deweloper ukrywający się pod nickiem Astrako.

H-ROM to oprogramowanie, które bazuje na systemie Android 10 oraz czerpie część funkcji z modeli S20. Nieoficjalna aktualizacja do One UI 2.1 ma także jeszcze aktualne, lipcowe poprawki bezpieczeństwa. Tak więc chętni właściciele smartfonów Galaxy A3 2017, J5, J6 i J7 mogą uaktualnić własne telefony do nowego systemu. Trzeba jednak pamiętać, że nie jest to czynność dla wszystkich.

Aktualizacja One UI 2.1 dla Samsung Galaxy A3 Galaxy J5 Galaxy J6 Galaxy J7 H-ROM Android 10 Aktualizacja One UI 2.1 dla Samsung Galaxy A3 Galaxy J5 Galaxy J6 Galaxy J7 H-ROM Android 10 Aktualizacja One UI 2.1 dla Samsung Galaxy A3 Galaxy J5 Galaxy J6 Galaxy J7 H-ROM Android 10 Aktualizacja One UI 2.1 dla Samsung Galaxy A3 Galaxy J5 Galaxy J6 Galaxy J7 H-ROM Android 10

H-ROM to nie oficjalna aktualizacja One UI 2.1 dla Galaxy A3, J5, J6 oraz J7

Pamiętajmy, że H-ROM to nieoficjalne oprogramowanie, z którym Samsung nie ma nic wspólnego. Jeśli zdecydujecie się na jego wgranie na własnym telefonie z układem Exynos 7870, to musicie brać pod uwagę wszystkie tego konsekwencje. Także najgorsze możliwości, jak zepsucie telefonu. Linki do software z instrukcjami znajdują się w serwisie źródłowym.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki do mobilnego Chrome

źródło: XDA-Developers

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij