Udostępnij
Tweetnij

Apple planuje umieścić w iPhone’ach peryskopowy aparat, ale dopiero za dwa lata

iPhone 14 może być pierwszym telefonem Apple, który otrzyma peryskopowy aparat. Takie informacje uzyskał analityk Ming Chi Kuo, który w przeszłości serwował nam sprawdzone plotki z obozu giganta. Tak więc na takie rozwiązanie w iPhone’ach jeszcze trochę poczekamy. Konkurencja umieszcza takie kamery już dziś.

iPhone 14 to smartfon, który Apple wprowadzi do oferty dopiero w 2022 roku. Tymczasem dowiadujemy się, że może to być pierwszy model z iOS, który otrzyma peryskopowy aparat. Takie plotki przekazał analityk Ming Chi Kuo. Jak dobrze wiemy, zasłynął on w przeszłości ze sprawdzalności publikowanych informacji na temat planów firmy z Cupertino.

Peryskopowy aparat to rozwiązanie, które stosuje już konkurencja. Huawei czy Samsung już umieszczają takie obiektywy, bo te pozwalają znacząco zwiększyć możliwości z zakresu zoomu. Apple ma już prowadzić rozmowy związane z dostawami takich komponentów w 2022 roku. Pod uwagę brany jest partner o nazwie Semco.

Apple iPhone 14 plotki przecieki wycieki iPhone 2022 peryskopowy aparat

Apple iPhone 14 dopiero w 2022 roku

iPhone 14 to smartfon, którego nie zobaczymy w krótkim czasie. Mało tego, bo telefon zapewne będzie pojawiać się w przeciekach jeszcze nieraz. Na razie są to wczesne plotki i do września 2022 roku, kiedy to pewnie odbędzie się premiera, pozostało jeszcze wiele czasu. Spodziewajmy się, że wycieki przybiorą na sile bliżej debiutu. Na razie czekamy na iPhone’y 12, które są już blisko.

Przeczytaj także: AirPods – triki i funkcje, które warto znać

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij