Udostępnij
Tweetnij

Huawei P10 ciągle nieskreślony. Jest duża aktualizacja EMUI 9.1

Huawei P10 wydaje się być już dosyć leciwym flagowcem i skończył na aktualizacji do systemu Android Pie z EMUI 9.1. Co ciekawe, producent jeszcze go nie skreślił. Pojawiła się duża aktualizacja o wadze ponad 4 GB. Jednak właściciele Huawei P10 na update do Androida 10 z nakładką EMUI 10 nie mają co liczyć.

Huawei P10 to flagowiec Chińczyków z 2017 roku. Smartfon doczekał się uaktualnienia do systemu Android Pie z EMUI 9.1. Była to ostatnia duża aktualizacja dla tego smartfona. Teraz pojawia się nowy update i pod względem rozmiarów jest on naprawdę duży. Jednak nie jest to nowa platforma Google ostatnia nakładka producenta.

Huawei P10 i wariant Plus dostają uaktualnienie do EMUI 9.1.0.275. Update udostępniany drogą OTA waży aż 4,05 GB. Jest to więc naprawdę duża aktualizacja. Zawiera majowe poprawki bezpieczeństwa i wiemy, że w nich producent zaszył rozwiązania ponad 20 luk, z czego 2 miały status krytyczny. Są też nowości w postaci asystenta na ekranie domowym i trybu Smart Charge.

Huawei P10 aktualizacja EMUI 9.1Huawei P10 aktualizacja EMUI 9.1

Aktualizacja dla Huawei P10 to nadal Android Pie z EMUI 9.1

Nowa aktualizacja dla smartfonów Huawei P10 z pewnością cieszy i pokazuje, że producent ciągle pamięta o użytkownikach tego modelu. Tym bardziej, że wnosi też pewne nowe funkcje. Jednak nadal jest to Android Pie z nakładką EMUI 9.1. Na uaktualnienie do Androida 10 dla tego modelu nie ma co liczyć, choć Mate 10 się doczekał.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki do WhatsApp

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij