Udostępnij
Tweetnij

Xiaomi Mi 9 i Mi 9T Pro dostają finalną aktualizację MIUI 12

Xiaomi Mi 9T Pro oraz Mi 9 to kolejne smartfony z globalnej dystrybucji, które załapały się na MIUI 12 Stable. Aktualizacja dla obu modeli jest już udostępniana drogą OTA i waży nieco ponad 1 GB. Uaktualnienie dla MIUI 12 Stable dla modelu Xiaomi Mi 9 pojawiło się także na terenie krajów europejskich.

MIUI 12 Stable najpierw trafiło na modele Mi 10. Teraz jest udostępniane globalnie na kolejne smartfony i na liście znalazły się Xiaomi Mi 9 oraz Mi 9T Pro. Ten drugi na wybranych rynkach dostępny jest pod nazwą Redmi K20 Pro. Oba telefony otrzymują uaktualnienia, które są już dystrybuowane drogą OTA.

Aktualizacja MIUI 12 Stable dla Xiaomi Mi 9 udostępniana drogą OTA waży 1,2 GB. Jest to build oznaczony ciągiem cyfr 12.0.1.0. Wygląda na to, że uaktualnienie jest już szeroko dostępne. Na pewno pojawia się na terenie państw europejskich.

aktualizacja MIUI 12 Stable dla Xiaomi Mi 9

Natomiast Xiaomi Mi 9T Pro otrzymuje aktualizację do MIUI 12 Stable, która waży trochę mniej, bo 1,1 GB. W przypadku tego modelu jednak dystrybucja odbywa się nieco inaczej. Dostęp mają wybrani użytkownicy i wygląda na to, że wdrażanie będzie odbywać się etapami. W niedługim czasie powinna być jednak dostępna ogólnie dla wszystkich właścicieli telefonu.

aktualizacja MIUI 12 Stable dla Xiaomi Mi 9T Pro

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora WhatsApp

źródło: XDA-Developers

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij