Udostępnij
Tweetnij

iOS 14 i macOS 11 Big Sur – można już pobierać oficjalne tapety

iOS 14 i macOS 11 Big Sur to dwa nowe systemy Apple, które są już dostępne w wersji beta. Jeśli czekacie na ich finalne wydania, to już teraz możecie pobrać sobie nowe tapety. W sieci udostępniono oficjalne tła z iOS 14 i macOS Big Sur, które wyodrębniono z poglądowych edycji oprogramowania.

iOS 14 i macOS 11 Big Sur Apple zapowiedziało wczoraj w trakcie keynote otwierającego konferencję WWDC 2020. Znamy już najważniejsze nowości. Ponadto deweloperom udostępniono już bety systemów. W nich znajdują się także nowe tapety. Tła wyodrębniono i następnie upubliczniono. Dzięki temu może pobrać je każdy.

Tapety z iOS 14 i macOS 11 Big Sur

Jeśli nie chcecie instalować wersji beta iOS 14 lub macOS 11 Big Sur, co jest zrozumiałe, a chcecie sobie pobrać nowe tapety, to jest to możliwe. W oprogramowaniu dla iPhone’ów jest kilkanaście nowych teł. W przypadku systemu dla Maców kilka. Pierwszą paczkę znajdziecie pod tym adresem, a drugą tutaj.

iOS 14 macOS 11 Big Sur oficjalne nowe tapety tła Apple iOS 14 macOS 11 Big Sur oficjalne nowe tapety tła Apple

Obecnie Apple udostępniło deweloperskie wersje beta iOS 14 i macOS 11 Big Sur. W przyszłym miesiącu rozpocznie się publiczny program pilotażowy i wtedy będą je mogli instalować chętni właściciele zgodnych urządzeń. Po raz pierwszy publicznie dostępna będzie także nowa wersja oprogramowania dla zegarków, czyli watchOS 7.

Przeczytaj także: AirPods – triki i funkcje, które warto znać

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij