Udostępnij
Tweetnij

Huawei P30 z międzynarodowej dystrybucji dostaje betę EMUI 10.1

EMUI 10.1 beta global najpierw trafiło na pokład modeli Mate 30. Kilka dni temu aktualizacja została także udostępniona na telefony Huawei P30 Pro i P30. Użytkownicy tych smartfonów również mogą pobierać nowe oprogramowanie i je testować. Stabilna wersja uaktualnienia EMUI 10.1 z pewnością jest nieodległa.

EMUI 10.1 beta global to nowa, poglądowa wersja nakładki Chińczyków, która najpierw trafiła na Mate’y 30. Potem zaczęto rozszerzać program pilotażowy o kolejne modele telefonów. Użytkownicy Huawei P30 Pro i P30 z międzynarodowej dystrybucji również mogą brać udział w testach. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku modelu Nova 5T.

EMUI 10.1 beta global dla Huawei P30 Pro udostępniane drogą OTA waży około 1,77 GB. Oprogramowanie oznaczone jest numerem 10.1.0.119 i w celu instalacji wymagany jest aktualny software. Program pilotażowy powinien potrwać tylko kilka tygodni. Już niedługo powinno rozpocząć się udostępnianie finalnej wersji nowej nakładki.

Aktualizacja EMUI 10.1 beta global dla Huawei P30 Pro
fot.: AA Tezar

EMUI 10.1 beta global nie tylko dla Huawei P30 Pro

W programie pilotażowym EMUI 10.1 beta global mogą już brać także właściciele innych smartfonów. Wśród kompatybilnych modeli są także wspomniany wcześniej Huawei Nova 5T, a także Enjoy 10S i Honor 20 Lite. Z listą wszystkich smartfonów dopuszczonych do programu pilotażowego zapoznacie się na tej stronie.

Stabilna wersja EMUI 10.1 dla starszych telefonów Huawei jest już nieodległa. Spodziewajmy się, że proces udostępniania oprogramowania rozpocznie się w ciągu najbliższych tygodni. Najpierw uaktualnienie trafi na serię Mate 30. Jednak telefony P30 również otrzymają je niedługo później.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło: Twitter

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij