Udostępnij
Tweetnij

MIUI 11 – Xiaomi tymczasowo wstrzymuje rozwój nakładki

MIUI 11 to nakładka Xiaomi, nad którą cały czas trwają prace. Niestety, chiński koronawirus sprawił, że prace nad częścią aktualizacji zostaną opóźnione. Firma musiała tymczasowo wstrzymać rozwój MIUI 11, ale nie oznacza to, że w najbliższym czasie nie będzie się nic działo. W drodze jest całkiem sporo różnych nowości.

MIUI 11 w wersji beta Xiaomi ostatnio udostępniło na modele Mi 10 i Redmi K30. Niestety, chiński koronawirus wpływa na plany firmy i ta została zmuszona do tego, aby tymczasowo wstrzymać rozwój oprogramowania i nowych funkcji. Gigant potwierdził w komunikacie udostępnionym na łamach Weibo, że epidemia wpływa negatywnie na pewne prace.

Xiaomi wyjaśnia, że koronawirus wpłynął na harmonogram wydawniczy dla MIUI 11 w taki sposób, że aktualizacje, które planowano udostępnić wcześniej, będą oddawane w ręce użytkowników w późniejszych terminach. Dotyczy to także poglądowej wersji beta. Cóż, trzeba po prostu się z tym pogodzić.

MIUI 11.1 co nowego Xiaomi nowe funkcje kiedy premiera aktualizacja Android koronawirus

Koronawirus wpłynął na aktualizacje MIUI 11 dla tych smartfonów Xiaomi

Xiaomi wyjaśnia, że w przypadku bety MIUI 11 koronawirus wpłynie negatywnie na następujące modele smartfonów: Mi CC9 Pro, Mi 9, Mi 8, Redmi K20 Pro, Mi 6, Redmi K30, Redmi K30 5G, Mi 10 / Mi 10 Pro i Mi MIX 2S. Trzeba będzie uzbroić się w więcej cierpliwości. To nie jedyna chińska firma, która odczuwa skutki epidemii w Państwie Środka. Oppo również ostatnio ogłosiło zmiany w harmonogramie wydawniczym własnej nakładki na Androida, czyli ColorOS 7. Tu również doszło do modyfikacji i część telefonów otrzyma nowe oprogramowanie później, niż wcześniej zakładano.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij