Udostępnij
Tweetnij

Mi Points – Xiaomi Polska otwiera 30 nowych punktów sprzedaży w Polsce

Mi Points to nowe punkty sprzedaży, które otwiera Xiaomi Polska. W kraju pojawi się 30 takich punktów Mi Point i dzięki temu sieć dystrybucji produktów wzrośnie do blisko 40 miast. Xiaomi Polska wyjaśnia, że punkty sprzedaży będą zintegrowane z oficjalnym sklepem internetowym firmy i będzie można tam odbierać produkty.

Mi Points dołączają do sieci dystrybucyjnej Xiaomi Polska. Po tym, jak dziś ma miejsce otwarcie dwóch nowych salonów Mi Store. Firma wierzy, że nowe punkty sprzedaży zwiększą widoczność marki na krajowym rynku. Ponadto mają być udogodnieniem dla klientów.

Xiaomi Polska otwiera w najbliższych dniach aż 30 punktów Mi Point zlokalizowanych w różnych miastach. Także w nieco mniejszych. Większość z nich zostanie otworzonych dziś. Natomiast ostatnie na początku grudnia. Poniżej widzicie mapkę z lokalizacjami. W połączeniu ze sklepami Mi Store sieć dystrybucyjna będzie liczyć już 45 punktów rozsianych po blisko 40 miastach Polski.

Mi Points Mi Point Mi Store punkty sprzedaży Xiaomi Polska

Xiaomi twierdzi, że punkty sprzedaży Mi Points będą ułatwieniem dla klientów

Mi Points są też o tyle ciekawe, że integrują się w pełni z oficjalnym sklepem internetowym firmy. Dzięki temu klienci będą mogli w tych punktach odbierać zamówione online produkty. Będą one zlokalizowane w większych sklepach i centrach.

Mi Points są wydzielonymi przestrzeniami w sklepach partnerów, w których prezentowane będą produkty Xiaomi. Chcemy w ten sposób zwiększać świadomość marki i naszych produktów w Polsce. Mamy nadzieję, że te punkty sprzedaży będą dużym ułatwieniem dla kupujących, zwłaszcza w okresie przedświątecznym – mówi Tony Chen, General Manager na region CEE & Nordic & Baltic.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło: komunikat prasowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij