Udostępnij
Tweetnij

Mi Store w Galerii Mokotów. Tu zobaczysz Xiaomi Mi Mix Alpha

Xiaomi otwiera dziś dwa nowe salony Mi Store. Jeden w Galerii Mokotów w Warszawie, a drugi w Galerii Rzeszów. W pierwszym będzie można zobaczyć Xiaomi Mi Mix Alpha. To smartfon, który zadebiutował zamiast modelu Mi Mix 4. Jeśli jednak oczekujecie otwarcia salonu w Galerii Forum Gdańsk, to nie mamy dobrych wiadomości.

Dziś otwarcie kolejnych salonów Mi Store w Polsce. Pierwszym jest sklep w Galerii Mokotów, gdzie będzie prezentowany Xiaomi Mi Mix Alpha pokazany we wrześniu. Drugi to salon zlokalizowany w Galerii Rzeszów. Miało być także trzecie otwarcie w Galerii Forum Gdańsk. Jednak w wyniku problemów technicznych wydarzenie się nie odbędzie.

Xiaomi Polska poinformowało przed chwilą w komunikacie prasowym, że Mi Store w Galerii Forum Gdańsk nie zostanie otworzony dla klientów 29 listopada. Doszło do opóźnień. Niestety, nie podano nowego terminu otwarcia. To informacja, którą pewnie poznamy w krótkim czasie.

Xiaomi Polska salon sklep Mi Store Warszawa Galeria Mokotów kiedy otwarcie prezentacja Xiaomi Mi Mix Alpha Gdańsk Rzeszów

W Mi Store w Galerii Mokotów można obejrzeć Xiaomi Mi Mix Alpha

Salon Mi Store w warszawskiej Galerii Mokotów będzie pierwszym w kraju, gdzie zostanie zaprezentowany zjawiskowy Xiaomi Mi Mix Alpha. To smartfon, który ma bardzo nietypowy ekran. Oczywiście, domyślamy się, że sprzęt zostanie umieszczony w gablocie i nie będzie go można dotknąć. Jeśli jednak się tam dziś wybierzecie, to możecie dać znać w komentarzu, jak to dokładnie wyglądało.

Po dzisiejszych otwarciach liczba salonów Mi Store w Polsce wzrośnie do 14. Ten w Galerii Forum Gdańsk miał być 15. Xiaomi ma już w kraju sklepy w kilkunastu miastach. Widzimy, że ciągle ich przybywa. Dziś poiformowano także o otwarciu 30 punktów Mi Points. W ten sposób sieć dystrybucyjna firmy zwiększa się na teren blisko 40 miast.

źródło: opracowanie własne, komunikat prasowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij