Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy S9 dostaje sierpniowe poprawki bezpieczeństwa. Jest też aktualizacja kamery

Samsung Galaxy S9 dostaje sierpniowe poprawki bezpieczeństwa. Nowa aktualizacja wprowadza firmware kończący się ciągiem znaków CSGD. Uaktualnienie wprowadza udoskonalenia obejmujące kamerę. Wiemy też, że Samsung Galaxy S9 załapie się także z czasem na aktualizację do nakładki One UI 2.0 z Androidem Q.

Samsung Galaxy S9 dostaje nową aktualizację oprogramowania. To sierpniowe poprawki bezpieczeństwa, które zawierają aktualne patche dla Androida od Google oraz te przygotowane przez Koreańczyków. Nowy firmware kończy się ciągiem znaków CSGD. Są też udoskonalenia obejmujące kamerę.

Aktualizacja z firmware CSGD zawiera poprawki, które w Samsungu Galaxy S9 wprowadzają usprawnienia z zakresu wydajności aparatu. Niestety, bliżej ich nie sprecyzowano. Pewnie są to pomniejsze usprawnienia, a nie nowe funkcje, jak to było w ostatnim czasie. Na przykład, w ostatnim czasie flagowce załapały się na Live Focus, a wcześniej tryb nocny. Uaktualnienie dystrybuowane drogą OTA waży około 250 MB.

Samsung Galaxy S9 sierpniowa aktualizacja sierpniowe poprawki bezpieczeństwa aparat kamera udoskonalenia aktualizacja

Sierpniowe poprawki bezpieczeństwa, które dostaje Samsung Galaxy S9, zawierają kilkadziesiąt patchy przygotowanych przez Google. Koreańczycy w tym miesiącu również usunęli sporo problemów specyficznych dla ich oprogramowania. Firma wymieniła 25 różnych podatności. Część z nich ma status krytyczny.

Samsung Galaxy S9 dostanie aktualizację do One UI 2.0

Wiemy, że Samsung Galaxy S9 będzie jednym z tych smartfonów z 2018 roku, które załapią się na uaktualnienie do One UI 2.0. Modele S8 już go pewnie nie dostaną. Wtedy mają pojawić się nowe funkcje dla DeX zapożyczone z Note’ów 10. Obecnie już trwają wewnętrzne testy nowej nakładki na modelach S10.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe aplikacje na Android

źródło: Sammobile

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij