Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy S9 i Note 9 dostają Live Focus z Galaxy S10

Samsung Galaxy S9 i Note 9 załapały się na kolejną funkcję zapożyczoną z serii Galaxy S10. Tym razem to Live Focus, które wprowadza w aparacie smartfonów cztery nowe efekty. W ten sposób można modyfikować tło znajduje się na fotkach. Live Focus dla Galaxy S9 i Note’a 9 pojawia się z czerwcowymi poprawkami bezpieczeństwa.

Samsung Galaxy S9 i Note 9 ponownie dostają w oprogramowaniu aparatu funkcję, którą zapożyczono z serii Galaxy S10. Najpierw był to tryb Noc, a teraz jest to Live Focus. Nowość wprowadzana jest w aktualizacji, która zawiera czerwcowe poprawki bezpieczeństwa. Co oferuje ta funkcja?

Live Focus na smartfonach Samsung Galaxy S9 i Note 9 wprowadza nowe opcje dla rozmywania tła na zdjęciach. Są to cztery funkcje o nazwach rozmycie, zakręcenie, przybliżenie i punkt koloru (nazwy są przetłumaczone z j. angielskiego i w rzeczywistości w Polsce mogą nazywać się inaczej, o czym możecie mi napisać w komentarzu). Szczególnie ciekawa jest ta ostatnia, bo powoduje, że tło robi się czarno białe, a główny element zdjęcia nadal jest kolorowy.

Samsung Galaxy S9 Note 9 Live Focus z Galaxy S10 aktualizacja czerwcowe poprawki bezpieczeństwa Samsung Galaxy S9 Note 9 Live Focus z Galaxy S10 aktualizacja czerwcowe poprawki bezpieczeństwa

Samsung Galaxy S9 i Note 9 mogą nie dostać Live Focus na wszystkich rynkach

Pamiętajmy, że w przypadku Live Focus dla smartfonów Samsung Galaxy S9 i Note 9 może być podobnie, jak to było w przypadku trybu Noc. Nie został on udostępniony na wszystkich rynkach. Prawdopodobnie w Polsce jednak nie powinniśmy się tym martwić. Jeśli zainstalowaliście czerwcowe poprawki bezpieczeństwa, to możecie dać znać, czy nowość się pojawiła. Sekcja komentarzy należy do was.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło: Sammobile

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij