Udostępnij
Tweetnij

EMUI 10 beta na Huawei P30 Pro. Tak wygląda nowa nakładka

EMUI 10 beta miało zapowiedź na HDC 2019 i teraz mamy okazję zobaczyć nowości w akcji na Huawei P30 Pro. Jeden z serwisów sprawdził, co nowego wnosi nadchodząca nakładka. Aktualizacja EMUI 10 beta oparta na systemie Android Q jest z pewnością ciekawa. Huawei planuje zacząć ją udostępniać w testowej wersji od września.

EMUI 10 beta na systemie Android Q mieliśmy już okazję oglądać na zrzutach ekranowych. W tym tygodniu nowa nakładka została zaprezentowana oficjalnie. W trakcie HDC 2019 ujawniono część nowości. Teraz mamy okazję zobaczyć je na smartfonie Huawei P30 Pro, który powinien otrzymać testowe wydania oprogramowania we wrześniu.

EMUI 10 beta z systemem Android Q zawiera dark mode po stronie oprogramowania, który wymuszany jest także na aplikacjach. Następnie mamy przeorganizowane ustawienia, gdzie ponownie dostęp do części opcji ułatwiono. Jest też nowy interfejs dla aparatu fotograficznego czy przebudowane szybkie ustawienia. Zdjęcia z oprogramowania uruchomionego na Huawei P30 Pro oraz filmy znajdziecie niżej.

EMUI 10 beta w akcji na Huawei P30 Pro

EMUI 10 beta na Huawei P30 Pro co nowego nowości aktualizacja Android Q wideo EMUI 10 beta na Huawei P30 Pro co nowego nowości aktualizacja Android Q wideo EMUI 10 beta na Huawei P30 Pro co nowego nowości aktualizacja Android Q wideo EMUI 10 beta na Huawei P30 Pro co nowego nowości aktualizacja Android Q wideo EMUI 10 beta na Huawei P30 Pro co nowego nowości aktualizacja Android Q wideo EMUI 10 beta na Huawei P30 Pro co nowego nowości aktualizacja Android Q wideo EMUI 10 beta na Huawei P30 Pro co nowego nowości aktualizacja Android Q wideo EMUI 10 beta na Huawei P30 Pro co nowego nowości aktualizacja Android Q wideo EMUI 10 beta na Huawei P30 Pro co nowego nowości aktualizacja Android Q wideo EMUI 10 beta na Huawei P30 Pro co nowego nowości aktualizacja Android Q wideo EMUI 10 beta na Huawei P30 Pro co nowego nowości aktualizacja Android Q wideo EMUI 10 beta na Huawei P30 Pro co nowego nowości aktualizacja Android Q wideo EMUI 10 beta na Huawei P30 Pro co nowego nowości aktualizacja Android Q wideo

Huawei planuje udostępnić EMUI 10 beta w przyszłym miesiącu. Przyszłość Androida na smartfonach chińskiej marki nie jest jednak ciągle jasna. Chińczycy pochwalili się swoim HarmonyOS. W piątek Donald Trump przekazał jednak, że jego kraj nie zamierza prowadzić interesów z tą firmą.

EMUI 10 w finalnej wersji powinno trafić na całkiem sporo smartfonów Chińczyków. Huawei zdaje sobie sprawę, że sytuacja ze Stanami Zjednoczonymi dla niego nie jest korzystna. Jednak firma deklaruje, że w razie konieczności będzie w stanie przejść na autorski system HarmonyOS.

Przeczytaj także: Messenger – trik i sztuczki, które warto znać

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij