Udostępnij
Tweetnij

Redmi Smart Band 2 w przecieku. Jest cena i specyfikacja

Redmi Smart Band 2 to nowa opaska dla aktywnych od Xiaomi. Urządzenie nie zostało dochowane w tajemnicy. Do sieci wyciekły materiały promocyjne wraz ze specyfikacją techniczną. Gadżet ma 1,47-calowy ekran TFT LCD i baterię z czasem na 14 dni. Cena Redmi Smart Band 2 w euro jest już znana i jest atrakcyjna.

Redmi Smart Band 2 to opaska Xiaomi, która pojawia się w przeciekach od niedawna. Urządzenie nie zostało dochowane w tajemnicy i do sieci wyciekła specyfikacja techniczna oraz liczne materiały prasowe urządzenia. Znana jest także cena tego gadżetu. Zobaczmy sobie, co już o nim wiadomo. Jest tego naprawdę sporo.

1,47-calowy ekran TFT LCD

Redmi Smart Band 2 to opaska dla aktywnych, w której Xiaomi umieściło wyświetlacz wykonany w technologii TFT LCD. Przekątna wyświetlacza to 1,47 cala i dało to o 10,5 proc. większy obszar dla obrazu względem Banda 7 od Xiaomi. Rozdzielczość obrazu to 247 ppi. Poza tym producent przygotował na start to wyboru ponad 100 tarcz.

opaska Redmi Smart Band 2 cena specyfikacja
opaska Redmi Smart Band 2 cena specyfikacja

Cena Redmi Smart Band 2 atrakcyjna

Cena Redmi Smart Band 2 także nie została dochowana do premiery w tajemnicy. Kwota została ustalona na poziomie zaledwie 34,99 euro. To daje nam w przeliczeniu około 165 zł i podobnej sumy spodziewajmy się także w Polsce. Urządzenie nie jest drogie.

opaska Redmi Smart Band 2 cena specyfikacja

Śledzenie ponad 30 aktywności

Opaska Redmi Smart Band 2 pozwala na śledzenie ponad 30 aktywności fizycznych. Następnie mamy pulsometr z funkcją monitorowania tętna przez 24 h na dobę. Nie zabrakło także opcji SpO2, a więc mierzenia poziomu natlenienia krwi. Na koniec warto wspomnieć o wielu funkcjach z zakresu monitorowania snu czy bardzo szczegółowych raportów powiązanych z tą funkcjonalnością gadżetu.

opaska Redmi Smart Band 2 cena specyfikacja
opaska Redmi Smart Band 2 cena specyfikacja

Bateria na 14 dni użytkowania

Pod obudową Redmi Smart Band 2 znajduje się bateria o pojemności 210 mAh, dla której Xiaomi deklaruje około 14 dni pracy w przypadku przeciętnej pracy. Natomiast w przypadku ciężkiego wykorzystania ma to być około sześciu dni. Następnie mamy magnetyczną ładowarkę.

opaska Redmi Smart Band 2 cena specyfikacja

Paski w sześciu kolorach

Opaska Redmi Smart Band 2 otrzyma na starcie paski w sześciu różnych kolorach. Są to oliwkowy, biały, czarny, niebieski, zielony oraz różowy. Całość zamknięto w obudowie zapewniającej ochronę przed wodą na poziomie do 5 ATM. To oznacza, że urządzenie przetrwa zanurzenie na głębokości do 50 m. Znana, ale niekompletna specyfikacja techniczna gadżetu widoczna jest poniżej.

opaska Redmi Smart Band 2 cena specyfikacja
opaska Redmi Smart Band 2 cena specyfikacja

Redmi Smart Band 2 – specyfikacja techniczna

  • 1,47-calowy ekran TFT LCD o rozdzielczości 247 ppi
  • rozmiar pamięci — brak informacji
  • Bluetooth 5
  • pulsometr + funkcja SpO2
  • śledzenie ponad 30 aktywności fizycznych
  • bateria o pojemności 210 mAh (do 14 dni pracy)
  • obudowa wodoszczelna do 5 ATM

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla poczty Gmail

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij