Udostępnij
Tweetnij

iPhone 15 Pro z Apple A17 Bionic z funkcją nie dla tańszych modeli

iPhone 15 Pro to smartfon, który otrzyma chip Apple A17 Bionic. Zapewni on dostęp do pewnej unikalnej funkcji, której nie będzie w dwóch tańszych modelach z procesorem A16. Mowa o module łączności bezprzewodowej w postaci Wi-Fi 6E. Apple umieści to rozwiązanie tylko w telefonach iPhone 15 z dopiskiem Pro.

iPhone 15 Pro to smartfon, który pod obudową otrzyma procesor Apple A17 Bionic. Poza tym niedawno w sieci pojawiły się plotki o dodaniu wsparcia dla Wi-Fi 6E. Taki moduł znajdzie się pod obudową tylko droższych telefonów, co sugerują najnowsze plotki. Zdaje się to potwierdzać schemat krążący po sieci.

iPhone 15 Pro Apple A17 Bionic funkcja Wi-Fi 6E

Smartfony iPhone 15 Pro powstają pod nazwą kodową D8x. Tylko one dostaną chip Apple A17 Bionic, a to właśnie on ma zapewnić wsparcie dla Wi-Fi 6E. Dwa tańsze telefony z iOS na ten rok ukrywają się pod kryptonimem D3y i mają dostać obsługę standardu 6. generacji bez dopisku E. Znajduje się on już w procesorze A16, który znajdzie się pod ich obudowami.

iPhone 15 Pro z Apple A17 Bionic zapewni też inne nowości

Chip Apple A17 Bionic dla modeli iPhone 15 Pro zapewni też wsparcie dla innych rozwiązań, których nie ma w procesorze A16. Wiemy, że zostanie wykonany w mniejszej litografii z wykorzystaniem 3-nm węzła. Szczegóły nowego układu nie są jednak na razie znane i pewnie poznamy je dopiero bliżej planowanej na wrzesień premiery.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla poczty Gmail

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij