Udostępnij
Tweetnij

Galaxy Watch 3 dostaje nową aktualizację. Dodano ciekawe nowości

Galaxy Watch 3 dostaje nową aktualizację. Samsung dodał w niej integrację ze SmartThings Find. Na tym nie koniec nowości, bo są także inne usprawnienia.

Samsung Galaxy Watch 3 to smartwatch z zeszłego roku. Urządzenie doczekało się niedawno uaktualnienia, które wprowadziło obsługę EKG na kolejnych rynkach. Teraz na zegarki została udostępniona nowa aktualizacja. Dodaje ona obsługę platformy SmartThings Find, ale na tym nie koniec, bo są też inne nowości.

Nowe uaktualnienie oprogramowania dla zegarków Samsung Galaxy Watch 3 wprowadza firmware kończący się ciągiem znaków BUA8. Aktualizacja dystrybuowana drogą OTA waży 74 MB. Pojawiła się m.in. na zegarkach ze Stanów Zjednoczonych, Indii i Korei Południowej. Dzięki integracji ze SmartThings Find można lokalizować sprzęt na mapie.

Aktualizacja dla Samsunga Galaxy Watch 3 to nie tylko wsparcie dla SmartThings Find

Nowa aktualizacja dla zegarków Galaxy Watch 3 wprowadza również inne udoskonalenia. Wśród nich jest automatyczne wykrywanie mycia rąk i czasu spędzanego na tej czynności. Następnie mamy grupowe wyzwania ze znajomymi i skrócony czas automatycznego rozpoznawania treningów. Na koniec warto wspomnieć o poprawkach obejmujących stabilność oraz niezawodność oprogramowania.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij