Udostępnij
Tweetnij

Apple Tag dostrzeżony w iOS 13 beta. Zobaczymy go z iPhone’ami 2019?

Apple Tag to nowe urządzenia, nad którym pracuje gigant z Cupertino. Wzmianki na jego temat dostrzeżono w iOS 13 beta, który wczoraj trafił w ręce deweloperów. Tam pojawia się urządzenie o kryptonimie Tag1,1. Prawdopodobnie Apple pokaże je w trakcie premiery iPhone’ów 2019, czyli dopiero gdzieś we wrześniu.

iOS 13 beta udostępniono wczoraj wieczorem zaraz po WWDC 2019. Na razie w ręce deweloperów, co dziś wyjaśniał wam Dawid. W systemie dostrzeżono tajemnicze urządzenie Apple Tag. Wzmianki doszukano się w oprogramowaniu, które firma z Cupertino udostępniła wczoraj. Prawdopodobnie sprzęt ten zobaczymy z iPhone’ami 2019, które obecnie są w fali przecieków.

Apple Tag w iOS 13 beta został dostrzeżony w kodzie pod nazwą Tag1,1. To typowe oznaczenie, które firma z Cupertino stosuje także w przypadku innych urządzeń, jak chociażby iPhone’ów. 1,1 oznacza pierwszą generację tego sprzętu. Ma to być lokalizator, który ma w prosty sposób integrować się z innym sprzętem z logo nadgryzionego jabłka.

Apple Tag iOS 13 beta kiedy premiera iPhone 2019 plotki przecieki wycieki
fot.: Steve Moser

Apple Tag ma ułatwić także odnajdywanie zgubionych sprzętów. Ma łączyć się z innymi iPhone’ami w pobliżu i gdy ktoś znajdzie taki sprzęt, to będzie mógł o tym szybko poinformować właściciela. Urządzenie pewnie zostanie pokazane we wrześniu.

Apple Tag już w kodzie iOS 13 beta, to premiera pewnie z iPhone’ami 2019

Biorąc pod uwagę to, że sprzęt już teraz znajduje się w systemie iOS 13 beta, to jest niemal pewnym, że jego premiera odbędzie się z iPhone’ami na 2019 rok. Apple Tag zapewne zostanie zaprezentowany w trakcie wrześniowej konferencji. Na więcej informacji musimy jeszcze poczekać.

Przeczytaj także: Messenger – triki, sztuczki i ukryte funkcje

źródło: Twitter

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij