Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy S10 dostaje trzecią aktualizację z majowymi poprawkami (ASE7)

Samsung Galaxy S10 dostaje już trzecią aktualizację oprogramowania, która zawiera majowe poprawki bezpieczeństwa. Tym razem to aktualizacja, która wprowadza firmware kończący się ciągiem znaków ASE7. Samsung Galaxy S10 z nową aktualizacją dostaje poprawki obejmujące działanie Wi-Fi, aparatu oraz Bluetooth.

Samsung Galaxy S10 w ostatnim czasie dostaje dosyć często uaktualnienia oprogramowania. Co prawda, wśród nich znalazła się także jedna feralna aktualizacja, która wprowadziła sporo błędów. Do tego stopnia, że Koreańczycy musieli ją wycofać i poprawiać. Teraz pojawiła się kolejna i jest to już trzecia, która bazuje na Androidzie z majowymi poprawkami bezpieczeństwa. Wprowadza ona firmware kończący się ciągiem znaków ASE7.

Aktualizacja z firmware ASE7 dla modeli Samsung Galaxy S10 zawiera tylko poprawki. Przynajmniej tylko o nich producent wspomina w oficjalnym wykazie zmian. Changelog zawiera informacje o usprawnieniach obejmujących stabilność Wi-Fi, działania aparatu oraz Bluetooth. Dowiadujemy się również, że zostały poprawione zabezpieczenia, ale nie sprecyzowano w jaki dokładnie sposób.

Samsung Galaxy S10 nowa aktualizacja firmware ASE7 majowe poprawki bezpieczeństwa

Aktualizacja z firmware ASE7 dla smartfonów Samsung Galaxy S10 już do pobrania

Samsung Galaxy S10 już otrzymuje nową aktualizację. Jej waga to 122 MB. Uaktualnienie jest dostępne w Europie. Widzą je właściciele telefonów z niemieckiej i szwajcarskiej dystrybucji. Niedługo powinno pojawić się także na innych rynkach. Jak jest w Polsce, to nie wiem, ale możecie sprawdzić na własnym telefonie i następnie dać znać w komentarzu.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło: Sammobile

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij