Udostępnij
Tweetnij

Xiaomi Mi Band 3: w sieci pojawiła się instrukcja

Xiaomi Mi Band 3 zostanie pokazany już 31 maja na konferencji w Shenzhen, a tymczasem dochodzi do przecieków. W sieci pojawiły się zdjęcia, a na nich znajduje się instrukcja użytkownika. Co prawda, jest ona po chińsku, ale dostajemy potwierdzenie wcześniejszych plotek. Xiaomi Mi Band 3 rzeczywiście dostanie obsługę gestów.

Mi Band 3 to opaska dla aktywnych, na którą Xiaomi każe nam długo czekać. Od premiery poprzednika upłynęły już dwa lata. Wiemy jednak, że urządzenie ma trafić na rynek w czerwcu. Jego debiutu spodziewamy się w trakcie tej samej konferencji, na której zobaczymy flagowca Mi 8 oraz system MIUI 10. To wydarzenie planowane na 31 maja w chińskim Shenzhen.

Xiaomi Mi Band 3 rzeczywiście musi być blisko, a tymczasem na łamach chińskich serwisów opublikowano zdjęcia. Na nich można zobaczyć instrukcję użytkownika. Oczywiście, ta instrukcja jest w języku chińskim, a więc za wiele się z niej nie dowiemy. Można jednak przyjrzeć się załączonym grafikom. Te ujawniają nam, czego mniej więcej można się spodziewać.

Xiaomi Mi Band 3 rzeczywiście dostanie wsparcie dla gestów

Już we wcześniejszych przeciekach dowiedzieliśmy się, że Xiaomi Mi Band 3 ma dostać wsparcie dla gestów, które będzie można wykonywać na ekranie. Instrukcja użytkownika, która wyciekła do sieci, tylko nam to potwierdza. Widzimy, że gesty będzie można wykonywać wzdłuż i wszerz ekraniku. Można też dostrzec pulsometr.

This slideshow requires JavaScript.

Xiaomi Mi Band 3 pod względem ogólnego wyglądu nie zmieni się zbytnio względem poprzednika z 2016 roku. Nowa opaska będzie bardzo podobna do tej poprzedniej, ale pojawia się pewne, drobne różnice. Xiaomi Mi Band 3 na pewno dostanie inne, liczne udoskonalenia. Wiemy ze strony Bluetooth SIG, że w nowym module umieszczono nowocześniejszy moduł Bluetooth 4.2 LE (Low Energy). Nie zabraknie także modułu NFC, który pozwoli m.in. na dokonywanie płatności (oczywiście, nie w naszym kraju).

Cena Xiaomi Mi Band 3 na razie nie jest znana. Podobno jednak powinniśmy spodziewać się większej kwoty niż za poprzednika. Wynika to z faktu udoskonaleń, które zostaną wprowadzone. Na pewno jednak nadal będzie to atrakcyjna kwota względem droższych wearables.

źródło: ITHome

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij