Udostępnij
Tweetnij

Xiaomi Mi Band 3 – wiemy, kiedy mniej więcej ma pojawić się nowa opaska

Xiaomi Mi Band 3 to opaska fitness, na którą czeka wiele osób. Wiemy, że jej premiera odbędzie się jeszcze w tym roku. Pytanie tylko: kiedy dokładnie? Xiaomi na razie milczy w tym temacie, ale wygląda na to, że debiut opaski Mi Band 3 nie jest odległy. Jeden z analityków twierdzi na Weibo, że gadżet pojawi się w czerwcu.

Xiaomi Mi Band 3 został oficjalnie potwierdzony. Nastąpiło to w zeszłym miesiącu, gdy CEO Huami, czyli firmy odpowiadającej za produkcję Mi Bandów, potwierdził, że debiut nowej wersji urządzenia planowany jest na ten rok. Niestety, nie ujawniono dodatkowych szczegółów. Chociażby takich, czy będzie to pierwsza lub też druga połowa roku. To pozostawało tajemnicą.

Xiaomi Mi Band 3 może być jednak bardzo blisko. Chiński analityk Pan Jiutang, który często dostarczał nam w przeszłości sprawdzone plotki z obozu firmy Leia Juna, stwierdził na Weibo, że premiery nowej wersji opaski powinniśmy wypatrywać w czerwcu. Jeśli to prawda, to debiut nowej wersji odbędzie się po dwóch latach od premiery Mi Banda 2. Wydaje się, że w świecie technologii to naprawdę dużo. W sumie czas ten zleciał bardzo szybko.

Xiaomi Mi Band 3 ma wnieść sporo usprawnień względem poprzednika

Xiaomi Mi Band 3 zapowiada się na ciekawą opaskę. Pewnym jest, że względem poprzednika pojawią się istotne usprawnienia i nowości. Wśród nich najważniejszą zdaje się być ekran dotykowy. Jak dobrze wiemy, w poprzedniej generacji opaski wyświetlacz OLED nie pozwala na pracę z użyciem gestów. Niedawne przecieki sugerują jednak, że w nowym akcesorium ekran reagujący na gesty się pojawi. Oczywiście, na tym nowości się nie skończą. Wiemy również, za sprawą strony organizacji Bluetooth SIG, że nowa opaska dostanie także nowszy moduł Bluetooth 4.2 LE (Low Energy). Dolny przycisk jednak nie zniknie i nadal ma być obecny.

Na więcej informacji musimy jeszcze poczekać. Xiaomi Mi Band 3 zapewne nie będzie drogi. Oczywiście, jeśli pojawi się dotykowy ekran, to cena opaski pewnie trochę wzrośnie, ale na tle wielu innych smartbandów na pewno będzie to ciągle bardzo ciekawa propozycja. Tymczasem pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać na więcej informacji. Z pewnością przed czerwcem pojawi się wiele nowych szczegółów.

Zobacz także: Najlepsze nowe aplikacje na urządzenia z Androidem z marca

źródło: Weibo

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij