Udostępnij
Tweetnij

Xiaomi Roidmi Car Air Purifier to nowy oczyszczacz powietrza, ale nie do domu

Xiaomi Roidmi Car Air Purifier to ciekawy oczyszczacz powietrza od chińskiej firmy, który znalazł swoje miejsca na platformie crowdfundingowej. Jeśli zbiórka się powiedzie, pierwsze urządzenia trafią do klientów już 3 lipca. Sprzęt jest niewielki, ale bardzo wydajny. Jego produkcją zajmuje się ekologiczna firma Roidmi.

Xiaomi Roidmi Car Air Purifier to najnowszy oczyszczacz powietrza od chińskiej firmy. Stanowi on następcę modelu pierwszej generacji, który został wprowadzony na rynek w grudniu 2016 r. Jest to przenośny model, który bez problemu przeniesiemy do swojego samochodu.

Nowy oczyszczacz powietrza wytwarzany jest przez ekologiczną firmę Roidmi należącą do Xiaomi. Znana jest ona z podobnych produktów, takich jak ładowarki samochodowe czy magnetyczny uchwyt na telefon. Nowa wersja wykorzystuje podwójne wentylatory. Ponadto wykorzystuje trójprzegrodowy układ dolotowy w celu zwiększenia powierzchni wlotu powietrza. Dzięki temu powietrze w pojeździe jest w pełni dostępne, a wydajność oczyszczania jest lepsza. Ma on również zintegrowany kompozytowy wkład filtrujący w kształcie baryłki. Wspiera on wieloczynnikowe usuwanie roztoczy i aldehydów. Ma również właściwości antybakteryjne. Wykorzystuje do tego laserowy czujnik cząstek, aby zwiększyć zdolność oczyszczania.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Xiaomi Roidmi Car Air Purifier różni się od wcześniejszego modelu dzięki wyświetlaczowi OLED, a także bardziej dopracowanej konstrukcji. Wartość CADR również wzrasta z 60 m3/h do 80 m3/h, dzięki czemu powietrze wewnątrz samochodu zostaje oczyszczone w ciągu zaledwie 2 minut. Wyświetlacz OLED może dokładnie pokazać koncentrację aerozoli atmosferycznych, użycie filtra, stan połączenia Bluetooth i tryb pracy, aby użytkownik był na bieżąco ze zmianami jakości powietrza w samochodzie.

Xiaomi Roidmi Car Air Purifier można sparować ze smartfonem, a parametry można również sprawdzić za pomocą aplikacji Roidmi. Oczyszczacz powietrza jest obecnie finansowany z pomocą serwisu crowdfundingowego. Koszt jego zakupu wynosi 699 juanów, czyli około 385 zł. Zostanie wysłany do pierwszych klientów 3 lipca 2018 r. Chińska firma ma w zanadrzu kilka ciekawych produktów, takich jak mikrofalówka czy router.

Xiaomi Roidmi Car Air Purifier – specyfikacja:

  • wyświetlacz OLED
  • wartość CADR – 80 m3/h
  • możliwość sparowania ze smartfonem dzięki aplikacji Roidmi
  • podwójne wentylatory
  • trójprzegrodowy układ dolotowy
  • kompozytowy wkład filtrujący
  • czujnik cząstek
  • połączenie Bluetooth

Zobacz również: Redmi Note 5 w Polsce w atrakcyjnej cenie

Źródło: Gizmochina

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij