Dział: ASUS Transformer Pad

Lenovo K1 HD (2014)

W popularnym benchmarku GFXBench swoje istnienie zdradził nowy tablet od Lenovo – model K1 HD (2014).

Asus logo

Na stronie chińskiej organizacji TENAA pojawił się nowy model tabletu Asusa – K012, który na rynek powinien trafić pod nazwą FonePad. Przy okazji poznajemy specyfikację techniczną tego urządzenia.

Asus Transformer Pad TF103C

Asus przygotowuje się do premiery nowego tabletu z serii Transformer Pad – modelu TF103C, który będzie między innymi wyposażony w 4-rdzeniowy procesor Intel Atom Bay Trail.

Asus Transformer Pad TF701T

Asus każe użytkownikom Transformera Pada TF701T czekać na Androida 4.4 Kit Kat, a tymczasem system możecie zainstalować sięgając po nocne wydania CyanogenMod 11.

ASUS Transformer P1801

Jeśli przymierzaliście się kiedykolwiek do zakupu ASUSa Transformera P1801 z 18,4″ ekranem, ale był według was zbyt drogi, to co powiecie na możliwość zakupu urządzenia w cenie 1499 złotych?

Asus Transformer Book Duet TD100

Już wcześniej wspominaliśmy wam o problemach z wprowadzeniem do sprzedaży Asusa Transformera Book Duet z dwoma systemami operacyjnymi: Androidem oraz Windows 8.1. Wtedy winnym sytuacji było rzekomo Google. Tymczasem The Wall Street Journal raportuje, że Microsoft również nie życzy sobie takiego produktu na sklepowych półkach! To oznacza, że Transformera Book Duet TD100 raczej nie zobaczymy w sprzedaży, a już na pewno nie w takiej formie, jak zaprezentowano go na tegorocznych targach CES 2014.

Asus Transformer Book Duet TD100

Wszystko wskazuje na to, że Asus ma w planach wprowadzić do oferty dwa mniejsze Transformery Book Duet – z ekranami o przekątnej 10,1 oraz 11,6 cali.

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi