Udostępnij
Tweetnij

Windows 10 Fall Creators Update gotowy. Microsoft podpisał finalny build RTM

Windows 10 Fall Creators Update, który rozwijany był pod nazwą kodową Redstone 3, został sfinalizowany. Microsoft już podpisał finalny build oprogramowania, tak zwany RTM i dowiadujemy się, że jest nim kompilacja z numerkiem 16299. Już niedługo, bo za dwa tygodnie, system zostanie udostępniony dla wszystkich użytkowników „dziesiątki”.

Windows 10 Fall Creators Update

Windows 10 Fall Creators Update to duża aktualizacja dla „dziesiątki”, którą Microsoft zapowiedział w trakcie konferencji BUILD. Przez kilka ostatnich miesięcy testerzy biorący udział w programie  Insider mogli testować poglądowe kompilacje z gałęzi Redstone 3, a teraz prace nad nią ukończono. Gigant z Redmond podpisał finalny build RTM systemu.

Finalną wersją Fall Creators Update jest Windows 10 16299.15. Kompilacja z tym numerem zostanie skierowana do produkcji. Nowe urządzenia partnerów OEM, które z czasem trafią do sklepów, będą miały preinstalowaną właśnie taką wersję systemu.

Windows 10 Fall Creators Update dla wszystkich za dwa tygodnie

Windows 10 Fall Creators Update zostanie udostępniony dla wszystkich użytkowników za dwa tygodnie. Microsoft początkowo planował wydać to uaktualnienie we wrześniu, ale na początku zeszłego miesiąca przekazano, że data premiery odbędzie się jednak 17 października, a więc nieco później. Oczywiście, proces aktualizacji będzie przebiegać etapami i to oznacza, że za dwa tygodnie nie wszyscy dostaną nowe uaktualnienie. To data, kiedy gigant z Redmond dopiero zacznie je wdrażać.

źródło: WindowsCentral

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij